Günay'da müzik şöleni!

Günay Restaurant’ta önceki akşam görülmeye değer bir müzik geccesi daha yaşandı. Efsane ses Selami Şahin ve Aşkın Nur Yengi misafirlerini sabaha kadar eğlendirdi.

18 Ocak 2015 11:03
Günay'da müzik şöleni!
En güzel aşk şarkılarının bestecisi Selami Şahin ile Türk Pop Müziği’nin kadife sesli şarkıcısı Aşkın Nur Yengi yüzlerce konuğa müzik dolu saatler yaşattılar.

Ünlü şarkıcı ardından bir döneme imza atmış "Ayrılmam", "Serserim Benim", "Yazık" gibi yıllar öncesine ait hit şarkıları peş peşe seslendirdi.


Selami Şahin: "Günay'da ne zaman çıksam eski gazino geceleri hatırlıyorum"

Aşkın Nur Yengi’den sonra sahneye, en güzel aşk şarkılarının bestecisi ve yorumcusu Selami Şahin çıktı. Ünlü sanatçı, 70’li yıllardan itibaren milyonlara sevdirdiği şarkılarını tek tek seslendirdi.

Müzik yaşamı boyunca yaşadığı anıları şarkı aralarında sevenleri ile paylaşan Şahin, "Günay benim için bambaşka bir mekan, ne zaman burada sahneye çıksam çok heyecanlanıyorum.. Eski gazino geccelerime geri dönüyorum!" dedi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz