Günay'a Bülent Ersoy damgası

Cumartesi geccesi BVS Group’a ait Günay Restoran’da Fatih Ürek’le birlikte sahneye çıkan Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, her zaman olduğu gibi sesiyle kulakların pasını sildi.

13 Şubat 2017 13:31
Günay'a Bülent Ersoy damgası
Diva’nın Günay şıklığının her zamankinden farkı, Günay için özel olarak hazırlattığı kıyafetinin ağırlığının işlemeleri nedeniyle tam 40 kilo olmasıydı!Modacı Semih Doğruer’in “el işlemesi” yaparak hazırladığı kıyafetinin üzerinde Paris’ten özel olarak getirtilen yarı değerli Swarovski taşlar yer alıyor ve sadece taşların değeri 27 bin dolar! 7 kişi tarafından 2 ay gibi rekor bir sürede tek tek işlenerek hazırlanan Diva’nın sahne tuvaletinin, üzerindeki taşlar nedeniyle ağırlığı ise tam 40 kilo. Diva’nın tamamı taş işlemeli kıyafetini, üzerine giydiği beyaz “marabu kap” tamamladı.Bülent Ersoy, üzerindeki kıyafetin tüm ağırlığına rağmen, tam 3 saat sahnede kaldı.FATİH ÜREK; ‘’ TIĞ GİBİYİM!’’

Günay’da Bülent Ersoy’dan önce sahne alan Fatih Ürek ise, Günay misafirlerini adeta yerlerine oturtmadı. Kendi hit olmuş şarkılarının yanı sıra, güncel şarkıları da seslendiren Fatih Ürek, Günay misafirlerini yerlerine oturtmadı.Geçtiğimiz günlerde kilo aldı haberlerine Günay sahnesinden gönderme yaparak gelen izleyicilerden ‘’ Tığ gibiyim maşallah! ‘’ diyerek zayıflığını bol alkışla onaylattı.


Ameliyat olmadan onca 102 kg olan Fatih Ürek şu an 72 kg olduğunu, kilo alma ve verme durumunun Doktor kontrolünde olduğunu söyledi. Her üç ayda bir kontrollerinin sağlandığını da ekledi. Bülent Ersoy ve Fatih Ürek’i izleyenler arasında, modacı Nur Yerlitaş, Kadir Doğulu, sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, Selçuk Ural, Seyyal Taner, Nil Burak, Mehmet Dalmaz, Ahmet Selçuk İlkan, Sibel Vatandost, Ahmet Kanun ve eşi, Uğur Batum, Okan Karacan, Erol Ergan, Nursen Şahin, Ceni Mazato, Albert Zavaro vardı…

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: günay , bülent ersoy , fatih ürek

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz