Günay Restaurant'da Ebru Gündeş izdihamı!

26 Ekim ile 2 ve 9 Kasım akşamları Günay Restaurant’ta program yapan Ebru Gündeş çok yakında iki gecce üst üste aynı mekanda sahneye çıkmaya hazırlanıyor.

28 Kasım 2013 16:46
Günay Restaurant'da Ebru Gündeş izdihamı!
Sesi, yorumu ve hanımefendi kişiliğiyle yıllardır milyonların sevgilisi olan Gündeş 6 ve 7 Aralık akşamları Türkiye’nin tek gazinosu ve en elit eğlence yeri Günay’da bir kez daha sevenleriyle buluşacak.

6 Aralık akşamı Ebru Gündeş’in program yapılacağı, mekanın internet sitesinde duyurulduktan 2 gün sonra tüm masalar doldu. Oysa daha henüz medya reklamları yayınlanmamıştı.

Yaşanılan rezervasyon patlaması üzerine 7 Aralık gecesi de program konuldu ve o geccenin de rezervasyonları yüzde 80 oranında tamamlandı. BVS Group’a ait 450 kişilik Günay’da ikinci program için sınırlı sayıda boş yer kalırken, ünlü sanatçının gösterilen bu ilgiye memnun olduğu öğrenildi.

Bu yıl müzik kariyerinin 20’inci yılını kutlayan Ebru Gündeş sanat hayatına 1993 yılında ‘Tanrı Misafiri’ isimli albümle başladı. Sevilen yorumcu, peş peşe milyonlar satan yapıtlara imza atarak büyük başarı sağladı.

Hem Türk Sanat Müziği, hem de Arabesk-Fantezi dallarında pek çok kez, Kral TV, Altın Kelebek ve MÜ YAP ödüllerini kazanan Ebru Gündeş güçlü ve duygulu sesi, farklı yorumuyla senelerdir zirvedeki yerini korudu.

Kendi şarkılarının yanı sıra, iz bırakan arabesk eserlere, Türk Müziği parçalarına ve türkülere de zengin repertuarında yer veren sanatçının iki geccelik Günay programı için gardırobunu da yenilediği öğrenildi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Ebru Gündeş , Günay restaurant

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

(1 Yorum Yapıldı)

Misafir(PINAR) zaten türkiyede 1 numara ...bende orda olabilmeyi çok isterdim:( bir günde mersine gelse ne güzel olur.seni seviyorum ebru harikasınnnn

2.12.2013 11:47:37
Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz