GQ'nun muhteşem açılışı!

D.ream, Conde Nast Grubu’nun dünyadaki 1 numaralı erkek dergisi GQ ile aynı adı taşıyan eğlence ve yemek mekanı GQ Bar'ın resmi açılışını Nispetiye Caddesi’nde yaptığı muhteşem gecceyle gerçekleştirdi.

28 Şubat 2013 22:53
GQ'nun muhteşem açılışı!
Eğlence, yeme içme sektöründeki yatırımlarına kısa zaman önce başlayan D.ream (Doğuş Restaurant Entertainment and Management), Conde Nast Grubu’nun dünyadaki 1 numaralı erkek dergisi GQ ile aynı markadaki eğlence ve yemek mekanını İstanbul Nispetiye Caddesi'nde açtı ve mekanın resmi açılışını da bu gecce gerçekleştirdi.


İçkinin su gibi aktığı GQ Bar'ın bu resmi açılış geccesine, Ralf Tezman ile eşi, Cem Aydınlı, Burcu Esmersoy, Tülin Şahin ile eşi Mehmet Özer, Tuba Ünsal, Meryem Uzerli ile sevgilisi Can Ateş, Bahar Şer, Ferit Şahenk, İpek Ayaydın, Orhan Gencebay ile eşi Sevim Emre, Mirgün Cabas, Bay J ve Reyhan Çiftçi gibi isimlerin yanı sıra cemiyet hayatından ve sanat camiasından bir çok ünlü isim daha katıldı.


D.ream ve Conde Nast Grubu’nun titiz çalışmaları ile hayat bulan mekan; tasarımı,dekorasyonu, menüsü, müziği, servisi ile misafirlerine yepyeni bir yaşam tarzı sunuyor.

Mekanda, dünya mutfaklarından oluşan öğle ve akşam menüsü yanında, çok zengin bir şarap kavı, füzyon ve moleküler kokteyller gibi özel içkilerin hazırlanacağı iddialı bir barı da mevcut. GQ Bar öğle ve akşam iş yemeklerinin, ağırlama ve kutlamaların, iş çıkışı buluşmaların İstanbul’daki en özel adresi olma yolunda hızla ilerliyor. Mekan, haftanın belirli gecceleri kulüp bar olarak da hizmet vererek İstanbul eğlence hayatına yepyeni bir soluk getiriyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: GQ Bar , D.ream

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz