GÖKÇE, HEPSİ VE MANGA KONSERLERİ MİNİ ŞENLİK'TE!

LIFEPARK tüm çocukları 21 - 23 Nisan tarihleri arasında İstanbul’un en eğlenceli festivali ‘MİNİ ŞENLİK’e davet ediyor.

15 Nisan 2013 11:34
GÖKÇE, HEPSİ VE MANGA KONSERLERİ MİNİ ŞENLİK'TE!
Üç gün boyunca sürecek MİNİ ŞENLİK’te birbirinden renkli saatler minikleri bekliyor. Oyun alanlarından, animasyon standlarına, şişme oyuncaklardan, mini yemek tezgahlarına kadar her ayrıntı onlar için düşünüldü.

Oyunlarla ve konserlerle renklenecek şenliğin en büyük surprizi ise Gökçe, Hepsi ve Manga konserleri. 21 Nisan Gökçe, 22 Nisan Hepsi ve 23 Nisan Manga’nın sahne alacağı şenlikte ‘Şirinler’ müzikali Türkçe dublajlı olarak her gün sahnelenecek. Ayrıca ’Sağlık Olsun’ Kukla Tiyatrosu ile de hoşça vakit geçirecekler.

LIFEPARK’ın büyülü atmosferinde, mis gibi bahar havası ve yemyeşil ağaçlarla bezenen bu benzersiz ortamda MİNİ ŞENLİK rüya gibi geçecek. Tüm cocuklara duyurulur !!

Tadelle, Lera Fresca, Sarelle, Qubbe, Qubbe Bahçe, Maslak Sheraton Otel ve Super FM’in katkılarıyla gerçekleşecek günlük giriş 25 TL , üç günlük kombine 56 TL olan şenliğin biletleri biletix’te. Ayrıntılı bilgi www.minisenlik.com.tr de!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz