Gerçek İtalyan lezzeti yanı başınızda!

Yaz henüz bitmedi! Bodrum Turgut Reis MarinA Otel bünyesinde bulunan, 50 yıllık deneyimli ustası ile birlikte Carlo's Pizza, pizza ve makarna severleri ağırlamaya devam ediyor!

30 Ağustos 2014 11:28
Gerçek İtalyan lezzeti yanı başınızda!
Bodrum Turgut Reis MarinA Otel bünyesinde bulunan Carlo's Pizza, siz pizza ve makarna severleri kusursuz kalite ve eşsiz lezzetleriyle karşılamaya hız kesmeden devam ediyor. Carlo's Pizza'yı ayrıcalıklı hale getiren, 50 yıllık İtalyan mutfağı deneyimiyle bir fenomen haline gelmiş olan Giancarlo di Giacono...

Ünlü şef İtalyan Mutfağı'nın incelikleri hakkında dünyanın bir çok önemli kentinde hayranlarıyla buluşmuş, yeme-içme çevresinde oldukça ün salmış biri. Türk Mutfağı'na hayranlığını da her fırsatta dile getiren Giacono'nun ustalık alanı pizza ve makarna. Gerçek İtalyan pizzası ve gerçek İtalyan makarnasının bugün zincir restoranlarda sunulan pizza ve makarnalardan çok daha değişik ve lezzetli olduğunu Carlo's Pizza müdavimlerine her defasında kanıtlayan Giancono, bu konuda bir şeyler öğrenmek isteyenlere tavsiyelerde bulunuyor. Bu tavsiyeler neymiş diye merak ederseniz Carlo's Pizza'nın sayfasına göz atın deriz.

Carlo's Pizza'nın sadelikle süslenmiş şık dekorasyonu ve gerçek İtalyan lezzetlerini daha yakından görmek isterseniz;

Carlo's Pizza
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Carlos Pizza

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz