Gecce'nin talihlisi neler yaşadı?

Gecce.com'un en şanslı okuyucusu, yeni yıla eşiyle birlikte Cafe Cadde Etiler'de 'merhaba' dedi, bu mutluluğu yine gecce.com okuyucularıyla paylaştı...

02 Ocak 2013 11:11
Gecce'nin talihlisi neler yaşadı?
Yılbaşı haftası boyunca gecce.com'a yorum yapan fotoğraflı okuyucularımız arasından çekilişle belirlediğimiz şanslı çiftimiz yılbaşı geccesinde Nispetiye Caddesi'nin en gözde mekanlarından olan Cafe Cadde Etiler'de rüya gibi bir yılbaşı yemeği kazandı!

Nuran Yaman adlı gecce.com okuyucusu eşiyle birlikte Cafe Cadde Etiler'de unutamayacakları bir eğlence yaşadı! Executive Şef Mithat Morkoç'ın mutfağından çıkan müthiş lezzetlerin tadına varan Yaman çifti, 2013'e DJ Doğuş Çobakçor'un muhteşem performansı ile 'merhaba' dedi. Bu muhteşem geccenin fotoğraflarını da yine gecce.com okuyucularıyla paylaştı!

Talihli çiftimize Cafe Cadde Etiler'de 'merhaba' dedikleri 2013 yılının sağlık ve mutluluk getirmesini diliyoruz...
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

(1 Yorum Yapıldı)

beyazg gecce.com ekibine böyle bir organizasyon yaptıkları için çok teşekkür ederim .2012 yılının son gününde eşimle beraber unutulmaz bir gecce yaşayacağım için çok teşekkür ederim . gecce.com okuyucularının ve ekibinin yeni yılını kutlarım .çok mutlu oldum :-))))))))))))))))))))))))

31.12.2012 10:06:26
Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz