GecceMekan Mobil Uygulaması'nı keşfet!

En iyi restoranlar, en iyi AVM'ler, en iyi oteller lezzete dair birbirinden özel içerikler artık tek bir dokunuşunuzda! Geccemekan Mobil Uygulaması ücretsiz cep telefonlarınızda...

14 Haziran 2016 11:52
GecceMekan Mobil Uygulaması'nı keşfet!
Geccemekan Mobil Uygulaması'yla artık her şey daha kolay!

Peki nedir bu Geccemekan Mobil Uygulaması?Geccemekan Mobil Uygulaması kolay ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. En iyi restoranlar, en iyi AVM'ler, en iyi otellerin yer aldığı uygulamada "Nereye gitsem?, nerede eğlensem?, gideceğimiz mekanın özellikleri acaba nelerdir?" gibi tüm sorularınızın karşılığını Geccemekan Mobil Uygulaması'nda keşfetmeniz mümkün..Sadece bunlarla kalmadık ve sizler için birbirinden özel içerikler hazırladık!

'Evlilik teklifi mekanları, Yaz gecceleri mekanları, Şehrin yenilenenleri, Flörtöz mekanlar' gibi programlarınızı kolaylaştıracak içeriklerde Geccemekan Mobil Uygulaması'nda sizleri bekliyor...


Geccemekan Mobil Uygulaması'nı App Store ve Google Play'in bulunduğu tüm telefonlardan indirebilmeniz mümkün. Ücretsiz olan bu uygulama ile artık program yapmak daha kolay!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz