Geccelerin yeni yıldızı 'Case by CÎROC'ta renkli kutlama!

"CÎROC Ultra Premium" Türkiye lansmanını eğlence hayatının yeni yıldızı "Case by CÎROC"ta yaptı....

20 Aralık 2012 11:00
Geccelerin yeni yıldızı 'Case by CÎROC'ta renkli kutlama!
Eğlence sektörünün başarılı iş adamı Emre Ergani ve dünyanın en prestijli gecce kulüplerinin vazgeçilmez votka markası CÎROC, muhteşem lansmanını eğlence hayatının yeni yıldızı “CASE BY CÎROC”ta özel bir davetle gerçekleştirdi.

Dünyanın en ayrıcalıklı votka markalarından CÎROC’un, Türkiye’deki tanıtım elçisi gece hayatının fenomeni Emre Ergani oldu. Markanın lansmanı ve yeni mekanın açılış gecesinde Emre Ergani, davetlileri MR. CÎROC olarak karşıladı. CÎROC’un yüzü olarak yeni projelerde yer alacak olan Ergani, markanın eğlence ve lüks tanımına getirdiği sofistike karakterin temsilciliğini MR. CÎROC olarak yürütecek.


AÇILIŞIN EV SAHİBİ EMRE ERGANİ NAM-I DİĞER: “MR. CÎROC”

Türkiye’de de prestijli gece kulüplerinde boy gösteren CÎROC’un marka elçiliğini Emre Ergani üstlenmiş durumda. Açtığı her mekanı gece hayatında bir fenomen olan başarılı işletmeci Emre Ergani, CÎROC’un sofistike karakterini başarıyla yansıtan bir isim. Emre Ergani, CÎROC ile 2013 yılı için yeni projeler geliştirdiklerini ve dünya çapında ayrıcalıklı bir markanın tanıtım elçisi olduğu için heyecan duyduğunu belirtiyor.


CÎROC aynı zamanda tüm dünyada Puff Diddy ile anılıyor. Eğlence sektöründe ismiyle marka haline gelmiş Puff Diddy; CÎROC’un reklam yüzü ve marka elçisi olmasının ötesinde, CÎROC’un global marka ve pazarlama stratejilerinin geliştirilmesinde de aktif rol oynuyor.2012 yılbaşında “Yılbaşı Gecesinin Resmi İçeceği” temalı bir parti veren Puff Diddy, kendini lüks markalar yaratan bir iş adamı olarak tanımlıyor. Türkiye’de de aynı strateji ile Emre Ergani MR. CÎROC olarak karşımıza çıkacak.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: CÎROC , Case by CÎROC , Emre Ergani

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz