Gecce Winter Guide, Turkcell Dergilik'te!

Türkiye'nin en iyi kış rehberi Gecce Winter Guide 2019, her an parmaklarınız ucunda! Gecce Winter Guide 2019, yepyeni sayısıyla, okuma alışkanlıklarını değiştiren Türkcell Dergilik uygulamasında yerini aldı. Gecce Winter Guide 2019'u akıllı telefonunuzdan da okuyabilirsiniz. İşte detaylar...

06 Kasım 2018 16:49
Gecce Winter Guide, Turkcell Dergilik'te!
Gecce Winter Guide 2019 çıktı!

İstanbul, Ankara, İzmir, Kapadokya, Eskişehir, Kıbrıs ve Türkiye'nin bir çok farklı noktasından en iyi mekan, otel ve AVM önerileriyle dolup taşan Gecce Yayın Grubu dergileri, piyasaya çıktığı ilk günden beri tüm gözleri üzerine çekmeyi başardı. Türkiye'nin dört bir yanından en iyi mekan, otel ve alışveriş merkezi önerileriyle dolup taşan Gecce Winter Guide 2019, yeni sayısıyla soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak!


Kışa bambaşka bir soluk katan Gecce Winter Guide, her an yanınızda!

Türkiye'nin okuma alışkanlıklarını değiştiren uygulaması Turkcell Dergilik; dergi ve gazete taşıma derdine son noktayı koyuyor! Uygulama ile tek dergi fiyatına yüzlerce dergiyi IOS ve ANDROID işletim sistemli tablet ve telefonlarınızdan indirip okuyabilirsiniz. Modadan spora; yaşamdan eğlenceye; iş dünyasından hobiye; dekorasyondan mutfağa Türkiye'nin popüler yüzlerce dergi ve gazeteleri cebinize indiren Dergilik uygulamasında; Gecce Winter Guide 2019 da var!


Turkcell Dergilik uygulamasını nasıl indirebilirim?

Dergilik’i iPad’inizde ve iPhone’unuzda kullanmak için AppStore’dan; Android işletim sistemli tablet ve telefonlarınızdan kullanmak için Google Play’den ücretsiz olarak indiriyorsunuz. Uygulamayı indirdikten sonra yine uygulamaya ücretsiz giriş yaparak zengin dergi ve gazete dünyasını keşfetmeye başlayabilirsiniz!

Turkcell Dergilik uygulaması ana sayfasında size uygun makaleleri de daha hızlı bulabiliyorsunuz! 300’den fazla dergi ve gazeteden seçilen makaleler ana sayfa altında yer alıyor. Yüzlerce sayfa karıştırmadan ilgi alanınıza uygun haberlere/makalelere hızla ulaşabilirsiniz...

Dergilerinizi ve gazetelerinizi çevrimdışı iken de okuyabilirsiniz! Dergilerinizi ve gazetelerinizi indirip dilediğiniz zaman internetiniz olmadan da okuyabilirsiniz..

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz