Gecce Mekan Oscarları her yerde!

GECCE Mekan Oscarları anketi başladı. Bu anketin tanıtımları neredeyse bütün sitelerde dönüyor..

10 Mayıs 2014 13:00
Gecce Mekan Oscarları her yerde!
Türkiye'nin en prestijli ödül töreni 'Gecce Mekan Oscarları' için geri sayım başladı. Bu ödülün adayları için halk oylaması başladı. 'Gecce Mekan Oscarları' anketi neredeyse bütün internet sitelerinde gösteriliyor...
41 dalda ödül verilecek olan mekanlar için isterseniz yazılı olan adaylardan seçebilir veya kendi adayınızı yazabilirsiniz.GECCE.com okurları tarafından 3 ay ön elemesi yapılacak olan adaylar, Ağustos ayında ‘Gecce Gurme Kurulu’ tarafından değerlendirilecek ve Eylül ayında ödüller sahiplerini bulacak.13 yıldır Kenan ve Gül Erçetingöz önderliğinde yeme-içme sektörünün nabzını tutan GECCE.com ve Geccerestoran ekibi, sizlerin de oylarıyla dünyada eşi benzeri olmayan bir gecceye daha ev sahipliği yaparak en iyileri ödüllendirecek..Türkiye’nin en prestijli mekan ödüllerine bakalım bu yıl hangi mekanlar sahip olacak?Kenan Erçetingöz, Gecce Gurme Kurulu, Geccerestoran ekibi ve sizler sayesinde tüm restoranlar en iyi olmak için daha iyisi yapacaklar ve İstanbul’un dünyadaki gastronomik yolculuğuna açılışını büyük bir keyifle izleyip, destek olup, gururlanacağız..Siz de Türkiye'nin en ciddi ve sıra dışı ödül töreni için anketimize katılın, bu muhteşem gecceye katılma hakkı kazanın..

ANKETE KATILMAK İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Gecce Mekan Oscarları

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz