Gecce Mekan Ödülleri'nde eğlence Zeynep Özyılmazel ile başlayacak!

Bu sene 17.si düzenlenecek olan Gecce Mekan Ödülleri, konuklarına muhteşem bir görsel şölen yaşatmaya hazırlanıyor. Türkiye ve dünyadan seçilen en iyi mekanların ödüllerine kavuşacağı geccenin, eğlencesi de çok konuşulacak. Gecce, Zeynep Özyılmazel'in muhteşem performansı ile başlayacak! İşte detaylar...

20 Ocak 2018 11:50
Gecce Mekan Ödülleri'nde eğlence Zeynep Özyılmazel ile başlayacak!
Türkiye ilk kez böyle bir ödül töreni yaşayacak!

Tam 17 yıldır magazin camiasını ve yeme - içme, eğlence sektörünü bir araya getirip, dillere destan bir ödül töreni düzenleyen Gecce Yayın Grubu, bu sene de Gecce Mekan Ödülleri ile oldukça iddialı geliyor!


20 Şubat'ta Hilton İstanbul Bomonti Hotel'de düzenlenecek Gecce Mekan Ödülleri için nefesler tutuldu. Tüm dünya geccede ödül alacakları merakla bekliyor. Aynı zamanda gecce, daha önce görülmemiş bir görsel şölene de imzasını atacak!


Gecce, Zeynep Özyılmazel ile başlayacak!

Şimdiye kadar birçok mekanda, canlı performansları ile sevenlerini büyüleyen Zeynep Özyılmazel, Gecce Mekan Ödülleri'nde sahneye çıkacak ilk isim olacak. Sempatik tavırları, büyüleyici yorumu ve yüksek enerjisiyle izleyenlere unutulmaz anlar yaşatan Özyılmazel'in keyifli canlı müzik performansı ile başlayacak olan gecce, her sene olduğu gibi eğlenceyi de doruklarda yaşatacak!


GECCE MEKAN ÖDÜLLERİ SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz