Gastronomik bir kantin; "Cantinery"

Zorlu Center’ın en hareketli noktasında bulunan Bulvar katında konumlanan Cantinery, Cem Mirap ve Lucca ekibinin 10 yıllık yeme – içme bilgi ve tecrübesini yansıtıyor...

17 Mart 2015 12:22
Gastronomik bir kantin; "Cantinery"
Şehri bilindik tatlarla yeniden tanıştırarak;, günlük, taze ve lokal ürünler kullanarak her tabağında eşsiz bir lezzet keşfi yaşatan Cantinery, kahvaltı, öğle ve akşam yemeği ile tüm güne yayılan, çok iyi yemek, çok iyi şarap programı, bira seçimi ve kokteylleri ile lezzet tutkunlarını kendine çekiyor. Şehrin yüksek gastronomi sahnesine yepyeni bir soluk getiren Cantinery, şık bir yemekhane, neşeli ve samimi bir kantinde gurme lezzetleri şehirle tanıştırıyor.


Lokal ve taze ürünlerden oluşan ve yerel dokunuşlarla modern dünya mutfaklarını harmanlayan Cantinery’nin mönüsü her gün değişiyor. Günlük ve taze içeriklere göre değişkenlik gösteren menünün felsefesi ise her zaman aynı kalıyor. Cantinery, yerel dokunuşlu, tazeliğe önem veren bir Dünya Mutfağı olarak kendini özetliyor. Sakızlı Cheesecake ve Provelone peynir ile lezzetlendirilen köfteleri ise bunu kanıtlıyor…

Cantinery’nin mekan tasarımında dünyaca ünlü New York’lu tasarım ofisi “Roman & Williams”ın imzası var. New York’un favori mekanlarından The Standart Grill, Lafayette, Boom Boom Room New York’un ünlü oteli “The Standard”ı da tasarlayan ünlü mimarlar Cantinery ile ABD dışında, Avrupa’da ilk projelerini hayata geçirdiler.

Mutfağı, atmosferi, dekorasyonu ve menüsü ile kahvaltı, öğle ve akşam yemeğinin yanısıra; gün ortasında “casual–chic” (rahat – şık), eğlenceli tarzı ile tüm gün çok rahat ve iyi vakit geçirmek isteyenlerin buluşma noktası Cantinery, 09:00– 24:00 saatleri arasında açık.

Cantınery, “İyi malzeme ve iyi yemek” felsefesi ile samimi ve rahat bir ortamda günün her saati açık ve kapalı alanda, 120 kişiye hizmet veriyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Cantinery

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz