Fuego'da Diva rüzgarı!

Bülent Ersoy önceki akşam Fuego isimli mekanın onur konuğu oldu. Divaya ilgi oldukça büyüktü.

14 Aralık 2018 12:21
Fuego'da Diva rüzgarı!
Bülent Ersoy'dan Fuego'ya yeni imaj!Bülent Ersoy önceki akşam Fuego isimli mekanın onur konuğu oldu. Divaya ilgi oldukça büyüktü.
Türk müziğinin usta ismi Bülent Ersoy, Levent'te bulunan Fuego'nun onur konuğu oldu. Konfor ve eğlenceyi bir araya getiren Fuego'da o gün Bülent Ersoy şarkıları çalındı. Diva kül rengi saçları, makyajı ve gösterişli takılarıyla dikkat çekti. "ZEKİ MÜREN VE MÜZEYYEN SENAR İYİ Kİ ÖLMÜŞ!".

Yeni imajıyla ilgi odağı olan Bülent Ersoy oldukça ses getirecek açıklamalarda da bulundu. Yeni nesil birçok şarkıdan ses kirliliği olarak bahseden Bülent Ersoy, "Zeki Müren ve Müzeyyen Senar iyi ki ölmüş! Çünkü bu ses kirliliklerini duysalardı kahırlarından ölürlerdi zaten. Ben ölemiyorum herhalde biraz daha sabırlıyım… Bizim zamanımızda stüdyoya girilir, şarkı okunur ve neyse o çıkardı" dedi. HAYATI FİLM OLACAK MI? Bülent Ersoy hayatının film olması teklifini kabul etmedi. Diva, "Milattan önce milattan sonram var benim. Gerçekleri son derece realist olarak söylememiz lazım. Milattan önceyi kim oynar, milattan sonrayı kim oynar? Çetrefilli bir hayat tek düze bir hayat değil. 'Aslında ikisini de ben oynarım' O 48 seneyi tekrar yaşamak da beni üzer. O yüzden zor, çok zor” dedi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: fuego , bülent , ersoy

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz