Flyinn Avm'den anlamlı etkinlik!

Erken doğan ve yaşama savaşı veren çocuklarımız ile ailelerine destek vermek için “El Bebek Gül Bebek Derneği” yararına 22 Kasım Cumartesi günü Flyinn Avm'de bir etkinlik gerçekleştirildi.

28 Kasım 2014 11:52
Flyinn Avm'den anlamlı etkinlik!
Erken doğan ve yaşama savaşı veren çocuklarımız ile ailelerine destek vermek için “El Bebek Gül Bebek Derneği” yararına Alaluxa tarafından organize edilen ve birbirinden değerli markaların katkılarıyla hayat bulan kermes etkinliğini FLORYA FLYINN AVM’de 22 Kasım günü bir etkinlik düzenlendi..


Ayşegül Tuncer, Gaye Mataracı, Özgür Keleş, İsmet Gülsoy, Hicabi Keleş, Şebnem Gülsoy, Refika Birgül, Tülin Hattat, Zafer Kozanoğlu, Beste Yurttaş ve ziyaretçilerin yoğun katılımlarıyla gerçekleştirilen etkinlikte Refika Birgül'de lezzetleri ile yer aldı..


Sahnede biri yemek diğeri tatlı olmak üzere iki çeşit farklı sunum hazırlayan Refika Birgül tarafından hazırlanan yemekler gelen ziyaretçilere ikram edildi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Flyinn Avm , Etkinlik

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz