Ferhat Göçer Günay'da şaşırttı!

BVS Group’a ait Günay Restaurant’ta önceki gecce müziğin sevilen ismi Ferhat Göçer sahne aldı..

14 Aralık 2014 15:00
Ferhat Göçer Günay'da şaşırttı!
Ferhat Göçer’den önce ise sahneye Suzan Kardeş çıktı. İki saat boyunca, Balkan şarkılarının yanı sıra Türk Sanat Müziği, arabesk ve fantezi eserler seslendiren sevilen şarkıcı Suzan Kardeş Günay Restaurant sahnesinde bir kere daha büyük beğeni topladı.


Romantik şarkıları en iyi yorumlayan solist Ferhat Göçer programına ‘Gidemem’ isimli duygusal şarkıyla başladı. Ardından, Sessiz Gemi, Kalp Kalbe Karşı, Git, Yastayım, Biri Bana Gelsin, Sen Söyle Hayat. Geceler, İspanyol Meyhanesi, Veda Busesi, Samanyolu şarkılarını peş peşe söyleyen sanatçı, şarkı aralarında konuklarla sohbet etti.

Göçer şaşırttı

Günay Restaurat’ta yoğun ilgiyle karşılaşan Göçer repertuarında hiç yapmadığı bir şeyi yaparak ‘’Hayatı Tesbih Yapmışım’’, ‘’Ankara’nın Bağları’’ gibi şarkıları seslendirirken kendisini dinlemeye gelen yüzlerce kişi Göçer’e ayakta eşlik etti.


Günay Restaurant’ta Ferhat Göçer’i dinlemeye gelenler arasında Ömür Gedik ve Özlem Ağırman gibi ünlü isimlerde vardı.

Önümüzde ki hafta ise Günay'ın programları şöyle: 19 Aralık Cuma Selami Şahin & Aşkın Nur Yengi, 20 Aralık Cumartesi Sibel Can. Bu muhteşem geccelerden birine sizler de tanık olmak isterseniz; şimdiden yerlerinizi ayırtmayı ihmal etmeyin.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz