Fatih Ürek Nossa Costa'yı kopardı!

En iyi eğlendiren şarkıcılar arasında ilk sıralarda yer alan Fatih Ürek, Ataköy’de bulunan eğlence merkezi Nossa Costa’da önceki gecce sahneye çıktı.

07 Aralık 2013 14:23
Fatih Ürek Nossa Costa'yı kopardı!
520 kişinin katıldığı gecce oldukça keyifli geçti. ‘300-500’ adlı şarkısı ile sahneye çıkan Ürek, birbirinden hareketli parçalarıyla tam 3 saat sahnede kaldı. Şarkı aralarında espriler yaparak izleyicileriyle şakalaşan, hatta onlara fıkra bile anlatan Fatih Ürek bol bol da göbek attı. Çok beğenilen ‘Yılan’ dansını da sahnede alkışlar arasında yaptı.

Fatih Ürek Nossa’nın değişen sahne dekorunda ilk kez sahne alırken yeni dekordan çok memnun kaldığını dile getiren ve “Burada sahneye çıkamayan sanatçılar için çok üzülüyorum, böyle bir mekan herkese nasip olmaz o yüzden çok şanslıyım BVS Group’a çok teşekkür ederim” dedi.

Yeni single’ındaki “Bak Güzele” adlı şarkıyı da okuyan Fatih Ürek, bazı konukların yoğun isteği üzerine “Firuze” isimli sevilen şarkıyı da söyledi.

‘Firuze’ şarkısıyla Nossa Costa hüzünlü br havaya bürünürken bazı seyirciler bu duruma itiraz etti ve “Biz ağlamak değil, oynamak istiyoruz, ‘Hadi Hadi kopar bizi’” şeklinde tezerühata başladılar. Ünlü şarkıcı bunun üzerine geçtiğimiz yıllarda meşhur ettiği ‘Hadi, Hadi” isimli hareketli şarkısını üst üste iki kez seslendirdi. İşte o anda Nossa Costa görülmeye değerdi, Neredeyse bütün konuklar bu şarkıyla birlikte yerinden kalkıp oynadı.

Carousel AVM sahibi ve ünlü iş adamı Yüksel Mermer ve eşi geceye AVM üst yönetimi ile kalabalık bir iş grubu ile Fatih Ürek’i izledi.

İzleyiciler arasında ünlü türkücü Bedri Ayseli de vardı. Kendisine övgüler yağdıran Fatih Ürek, programının ikinci yarısında Bedri Ayseli’yi sahneye davet etti. Bedri Ayseli “Sarı Gelin” türküsünü yoğun alkışlar eşliğinde seslendirdi.

Fatih Ürek programını bitirirken 14 Aralık akşamı Cumartesi akşamı ‘Sahne İstanbul’daki programını hatırlatarak “Etiler şarkıcı görsün, haftaya Etiler’i sallayacağım hepinizi beklerim” dedi ve ardından, büyük alkışlar eşliğinde sahneden indi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Fatih Ürek , Nossa Costa

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz