Fatih Ürek, Artemis Tapınağı’nda Konser verdi!

Kaya Otelleri Kıbrıs’a damgasını vuruyor. Eylül ayında da her hafta sonu farklı etkinliklere imza atan Kaya Otelleri misafirlerine unutulmayacak tatiller yaşatıyor. 15 Eylül Cumartesi Kaya Artemis Fatih Ürek, 14 Eylül Cuma Kaya Palazzo Girne Ozan Doğulu sevenleriyle buluştu.

10 Eylül 2018 13:38
Fatih Ürek, Artemis Tapınağı’nda Konser verdi!
Fatih Ürek, Artemis Tapınağı’nda Konser verdi!

Fatih Ürek, geçtiğimiz akşam Kaya Artemis otelinde keyifli bir konsere daha imza attı.


Türkiye’nin sevilen sanatçılardan Fatih Ürek, Kıbrıs’ta Artemis Tapınağı’ndan esinlenilerek yapılan Kaya Artemis’te verdiği konserde misafirlerini coşturdu.

Fatih Ürek; dinleyenleri arasında küçük yaşlardaki bir seyircisini de görünce keyifli anlar yaşadı. “Çocuklara da ulaştığıma göre ben artık ilelebet sahnelerdeyim” dedi.


Sanatçı, popüler şarkıların yanı sıra, davul zurna eşliğinde farklı yörelerin hareketli Türkülerini de seslendirdi. Son dönemlerin revaçta şarkısı “Erik Dalı Gevrektir”i duyan Sloven turistler sahneye çıkarak Fatih Ürek ile birlikte oynadılar. Ürek, ilerleyen saatlerde duygusal şarkılara da yer verirken geceyi kendine has yılan dansı ile noktaladı.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Kaya Artemis Otel

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz