Fasıl'ın en eğlenceli hali...

Kumkapı'da ki ya da Beyoğlu'nda ki alışılan gelmiş fasıl kültürünün tamamen dışında Ziyade Fasıl; hem kulağa hem midenize hitap ediyor!

24 Haziran 2013 10:24
Fasıl'ın en eğlenceli hali...
Fasıl denilince aklınıza efkarlı eski şarkılar eşliğinde kaldırılan kadehler, hep birlikte mırıldanılan şarkılar mı geliyor? Suadiye’de bulunan Ziyade Fasıl bu düşüncenizi değiştirmek için sizi çağırıyor!

Kumkapı'da ki ya da Beyoğlu'nda ki alışılan gelmiş fasıl kültürünün tamamen dışında Ziyade Fasıl; hem kulağa hem midenize hitap eden Ziyade Fasıl misafirlerine farklı fasıl konseptiyle değişik ve çok eğlenceli bir gecce geçirmeyi garantiliyor.

Ziyade Fasıl saat 20.30’da kapılarını açılıyor ve misafirlerini solo keman eşliğinde karşılıyor. Ardından fasıl başlıyor. Bilinen, herkesin eşlik edebileceği parçalardan oluşan geniş ve farklı bir repertuvarları var. Hatta Blues bile çaldıkları söyleniyor. Fasıl ara verdiğinde dans gösterisi başlıyor. Üç profesyonel dansçı tarafından sergilenen Roman Şov başlıyor. Ardından sıra Davul Şov’a geliyor. Anlayacağınız Ziyade Fasıl sizi bir an boş bırakmıyor!


Fasıl anlayışına yeni bir soluk getiren Ziyade Fasıl sepetinden devamlı yeni şeyler çıkarıp sizi sıkmıyor. Fasıl ekibi ile çoşarken, bir anda sahneye fırlayan dansçılar sizi hareketlendiriyor ve en son latin-oryantel dans ile finali yapıyorsunuz.

Ziyade Fasıl'ın misafirlerine sundukları bunlarla da sınırlı değil, siz alışılmışın dışında Fasıl keyfi yapıp, eğlenirken; Ziyade Fasıl mezeleri ve başarılı lezzetleriyle midenize hitap etmeyi de unutmuyor.

Davul sov, roman kızların gösterisi, fasıl ekibinin sıcak tavrı ve tabi ki blues bile çaldıkları o geniş repertuvarları ile Ziyade Fasıl klasikten uzak ve yaratıcı bir mekan.

Ziyade Fasıl'ın en son müdavimleri ise evlilik hazırlıkları yapan kızlar! Kına Gecesi ve Bekarlığıa Veda Partileri için tartışmasız en özel mekan olan Ziyade Fasıl farklı ve kaliteli konseptiyle sizlere eğlenceyi garantiliyor.
İrem Altınalev

[email protected]
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Ziyade Fasıl

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz