En özel bayram önerileri Best Restaurant Summer 2015'te!

Bayram tatili için en özel öneriler, İstanbul’un en popüler mekanları, Bodrum ve Çeşme’nin en yeni gözdeleri, İzmir’in, Antalya’nın, Alanya’nın, Kemer’in, Side’nin, Marmaris’in, Kaş’ın ve Kıbrıs’ın en lezzetli ve en eğlenceli adresleri keşfetmeniz için sizi bekliyor..

23 Eylül 2015 13:46
En özel bayram önerileri Best Restaurant Summer 2015'te!
Best Restaurant Summer 2015 ile her ana keyif ve lezzet katmaya hazır olun!

Bakmadan kesinlikle bayram programı yapmayın!

300 sayfa, pırıl pırıl kuşe kağıtlı, mutfaklara ve bölgelere ayrılmış mekanların görselli, sembollü, Türkçe ve İngilizce anlatımlı halinden oluşan Best Restaurant Summer Dergisi’yle şahane bir bayram tatili sizi bekliyor. Çünkü bunun garantisini yıllarını bu işe adayan ve mekanların, sektörün en iyi yerlere gelmesi için savaşan Gecce Yayın Gurubu veriyor.


Best Restaurant Summer – 2015 çıktı. Tüm seçkin kitap evlerinde satışta. Ayrıca beş yıldızlı otellerde ve büyükelçiliklerde. Hemen alın ve siz de bizim ışıltılı dünyamıza katılın. Unutmadan, Türk Hava Yolları’yla yapacağınız yurt dışı seyahatlerde hostesinizden Best Restaurant Summer dergisini mutlaka isteyin!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz