'En İyi Steakhouse' ve 'Onur Ödülü'nün sahibi Günaydın-Cüneyt Asan

Mekan Oscarları töreninde 'En İyi Steakhouse' ve 'Onur Ödülü'nün sahibi Günaydın'ın sahibi Cüneyt Asan ile röportaj gerçekleştirdik..

11 Aralık 2013 12:16
'En İyi Steakhouse' ve 'Onur Ödülü'nün sahibi Günaydın-Cüneyt Asan
1-‘En İyi Steakhouse’ ödülü ve ‘Onur Ödülü’ aldınız. Bu başarınızı neye borçlusunuz?

Gecce.com’un bu yıl düzenlediği törenden 2 ödülle çıktık. Her iki ödül de bizim için çok önemliydi. Ödülün iyisi kötüsü olmaz. Bunun için Gecce.com’a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
İnanın, 45 yıldır bu işi yapan biri olarak, her günümü her dakikamı bu iş için harcayan biriyim. Dolayısıyla çocukluğumu, delikanlılığımı, hayatımın en güzel günlerini bu işi yapabilmek için kullandım. Gelmiş olduğumuz noktaya baktığımızda, bu ödülleri almak bizi çok mutlu ediyor. Emeğin hakka dönüşmesi olarak görüyorum bu işi. Bu ödülleri önümüzdeki yıllarda da almak çok önemli. Zirvede kalmayı başarmak çok daha zordur.

2-İki büyük ödülün sahibi olmak size daha fazla sorumluluk yükledi mi?

Gayet tabi. Ben her zaman yaptığım işin sorumluluğunun bilincindeyim. Çünkü ben bu iş için gönderildiğime inanıyorum. Böyle düşünen insanlar zaten bir sorumluluk ve vizyon almışlar demektir. Ödüllerin gelmesi de bunun sebebidir. Şöyle bir şey çıkıyor tabi, madem bu ödüller bize layık görülüyor, ödüllerin gerçekten sahibi olmak için, elimizde tutmayı başarmak gerekiyor. Her yıl düzenlenen mekan oscarları töreninde aldığımız bu ödülleri yeniden almamız gerekiyor ki onlara sahip çıktığımızı gösterebilelim, koruyabilelim ve Avrupa’dan böyle ödüller alarak da daha ileriye götürelim; amacımız ve hedefimiz budur.

3-Ametist taşlı ödülümüzü nasıl buldunuz?

Çok farklıydı. İlk başta beton olarak algıladım ama inceleyince işin mantığını yakalayınca çok duygulandım. Ametist bereket simgesi ve işlerimiz çok iyi inşallah bize de daha çok bereket getirir.

4- Oscar törenini nasıl buldunuz?

Çok iyiydi. Şunu gözlemledim, her yıl yapılan Mekan Oscarları gecesi bir öncekinden daha iyi oluyor. Sürekli gelişen ve değişen bir ülke olduğumuz için, her yıl değişen gelişen yeni markalar da ortaya çıkıyor, onların katılımıyla da her sene bir öncekinden daha güzel oluyor. Ödül dağıtımından sonraki eğlencesiyle, davetlilerin şıklıklarıyla, kalitesi yüksek insanlarıyla tören bu anlamda çok güzeldi.

Bundan sonraki törenlerde, ödül alan insanların mikrofonu aldıklarında daha fazla söz hakkına sahip olmasını diliyorum..
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz