En iyi butik otel adayı: A'jia

Boğazın büyülü atmosferinde, tarihi Ahmet Rasim Paşa Yalısı’nda, butik otel ve restoran olarak konuklarını kaliteli hizmet anlayışıyla ağırlayan A’jia, General Management (GM) Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen Quality Management Awards 2014 yarışmasında finale kalan oteller arasında yer alıyor.

19 Aralık 2014 13:57
En iyi butik otel adayı: A'jia
İstanbul boğazında, muhteşem bir Osmanlı mimarisine sahip A’jia, artık geleneksel hale gelen QM Awards yarışmasında “En İyi Yönetilen Butik Otel” kategorisinde yarışıyor. Antalya’dan Mardin’e uzanan coğrafyada bulunan 7 farklı otelin yer aldığı yarışma, internet üzerinden oylama sistemiyle gerçekleştiriliyor.


Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nin (POYD) resmi yayını olan GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nin düzenlediği QM Awards yarışmasının asıl amacı, Türkiye Turizm endüstrisinde “kaliteyi yönetmenin” önemini vurgulamak. QM Awards, sektörün oylayarak belirlendiği rol modellerine bu vesileyle teşekkür etmek üzere 2010 yılından bu yana düzenlenen Türk turizm sektörünün en kapsamlı ödülü olma ünvanını taşıyor.


Oylama, yaklaşık 30 bin turizm profesyonellerinden oluşan GM Turizm ve Yönetim Dergisi okurlarına doğrudan mail ve online turizm gazetelerinde yer alan oylama linki aracılığıyla gerçekleştiriliyor. İki aşamalı oylama sonucunda oluşan nihai adaylar, POYD üyelerince son kez oylanarak ödül sahipleri belirleniyor.


Boğazın nefes kesen manzarasını ve şehrin tarihi dokusunu konuklarının ayaklarına seren A’jia, kaliteli hizmetini QM Awards yarışmasındaki adaylığı ile de pekiştiriyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Otel , A'jia

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz