"En Başarılı Kadın": Indhira Taşpınar El Beso - Propaganda

2013 Gecce Mekan Oscarları'nda"En Başarılı Kadın" ödülü alan El Beso - Propaganda'nın sahibi Indhira Taşpınar ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Indhira Taşpınar ödülün verdiği gururu, başarısının sırlarını ve Propaganda'yı anlattı.

02 Aralık 2013 11:14
"En Başarılı Kadın": Indhira Taşpınar El Beso - Propaganda
2013 Gecce Mekan Oscarları’nda “En bAŞARILI Kadın” ödülü aldınız, bu başarınızı neye borçlu olduğunuzu düşünüyorsunuz?

Açıkçası benim için çok sürpriz oldu, inanılmaz şaşırdım ve heycanladım. Çünkü buraya geleli daha 10 sene oldu o yüzden Gecce.com’dan böyle bir ödül almak beni çok duygulandırdı. Bu ödül aynı zamanda doğru bir şeyler yaptığımızı da göstermiş oldu. İyi yolda olduğumuzu gösteren bu ödül bize daha da enerji veriyor, daha iyilerini yapmamız için motive ediyor, bu bakımdan da çok önemli çünkü daha iyi projeler yapmamız için bizi cesaretlendiriyor.

Ametist taşlı ödülü beğendiniz mi?

Evet çok beğendim, çok şık çok değişik bir ödül hatta onu salonuma koydum çünkü normalde bütün ödüller klasik ödül formatında oluyor ama gecce.com’un ödülüne bayıldım, gerçekten çok şık bir ödül hatta seneler geçse bile her zaman şıklığını koruyacak bir ödül. O yüzden onu evimin dekorasyonun içerisine kattım ve orada çok tarz duruyor.

Gecce Mekan Oscarları’nı beğendiniz mi?

Evet, çok güzel bir gecceydi, böyle önemli bir gecce için çok da güzel bir yer seçilmiş. Tabi birde dört büyük Dj’in olması çok iyiydi, hepsini bir arada görmek çok hoş bir duyguydu. Birçok insan gelmişti ve inanılmaz eğlenceli bir gecce oldu. Gerçekten çok başarılı bir organizasyondu, böyle başarılı bir organizasyon yaratıkları için gecce.com ekibini tebrik ediyorum. Bu sektör oldukça zor ve rekabet isteyen bir sektör o yüzden bu sektörde çalışan insanları ödüllendirmek çok hoş bir davranış, umarım her sene devam eder.

Bu sektörde bayan olmanın zorlukları var mı?

Tabiî ki, kolay bir sektör değil, uzun çalışma saatleriniz var, geç saatlere kadar çalışıyorsunuz. Örneğin biz işe restoran olarak başlıyoruz sonra gecce klübüne dönüşüyoruz, bu noktada zorluklar başlıyor çünkü geç saatlere kadar buradasınız ve birçok insanda sizinle birlikte, eğlenmek, iyi vakit geçirmek istiyorlar, onlara bu sağlamanız gerek bu da size büyük bir sorumluluk yüklüyor. Fakat ben bu sektörde çalışan şanslı bayanlardanım çünkü bu işi eşimle beraber yapıyoruz. Bir birimizi sürekli destekliyoruz bu da bu sektörde çalışan bir bayanın başına gelebilecek en güzel şeylerden biri. Evet, zor bir sektör ama bir o kadar da eğlenceli, eşimle sürekli bir birimize yardımcı olarak ilerlediğimiz içinde kendimi oldukça şanslı hissediyorum.

Propaganda için gelecek planlarınız neler?

Menümüzü yeni değiştirdik, Barcelona’dan ünlü şefler geldi ve bize yeni menü hazırladılar, gerçekten çok iyi restoranlarda çalışmış çok başarılı şefler, sanırım ilerleyen dönemlerde de onlarla çalışmaya devam edeceğiz. Bunun dışında her ay dünyaca ünlü çok önemli Dj’leri getiriyoruz, bunu da sürdürmeyi planlıyoruz. Bir de yaza doğru düşündüğümüz bir proje var ama henüz söylemeyeceğim daha kesinleşmedi, şimdilik sürpriz olsun… Bu sezon yemeklere çok önem verdik, restoran kısmımız şuan bizim için çok önemli çünkü bizce bir gecce klubü restoransız olmaz, bir restorantta gecce klübsüz olmaz, o yüzden önemli İtalyan şefler getirdik ve menümüzü olabildiğince geliştirmeye çalıştırdık.

Detaylar için tıklayınız

İrem Altınalev

[email protected]
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz