Electro Deluxe, Zorlu PSM Studio’da!

Acid jazz ve funk'ı; fusion, hip-hop ve nu jazz'la birleştiren Fransız grup Electro Deluxe, 17 Şubat akşamı Zorlu PSM STUDIO’da sahne alıyor. Günümüzde sıkça rastlanan jazz-funk destekli elektronik müziğin bir anlamda tersini, yani electronica destekli bir jazz-funk sound'unu yaratmayı amaçlayan grup hip-hop'tan nu jazz'a kadar farklı türlere de uzanan müziğiyle dinleyicilere çarpıcı performans yaşatacak!

07 Şubat 2017 11:59
Electro Deluxe,  Zorlu PSM Studio’da!
Montréal Uluslararası Caz Festivali ve Pekin'deki Jazz-E Festival başta olmak üzere bugüne kadar birçok uluslararası festivalde de sahne alan Electro Deluxe; Herbie Hancock, Buckshot LeFonque ve Meshell Ndegeocello’dan esinlen müzikleriyle Zorlu PSM STUDIO’ya konuk oluyor.

2001'de saksofoncu Thomas Faure, basçı Jérémie Coke, davulcu Arnaud Renaville ve piyanist Gaël Cadoux tarafından kurulan, şu anki kadrosunda bu isimlere ek olarak vokalde James Copley, trompette Vincent Payan ve trombonda Bertrand Luzignant’ın yer aldığı Electro Deluxe en sevilen şarkılarını izleyiciyle buluşturuyor.

Electro Deluxe, Zorlu PSM STUDIO, 17 Şubat Çarşamba, 21.00

Bilet Fiyatları: Tam – 40.00 TL / Öğrenci – 30.00 TL
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Electro Deluxe , Zorlu PSM Studio

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz