Eğlencenin Yeni Adresi '22.02 Bursa'

Ünlü Prodüktör Polat Yağcı müzik piyasasına yeni bir performans mekanı kazandırdı..

10 Şubat 2014 10:26
Eğlencenin Yeni Adresi '22.02 Bursa'
Yaptığı projeler ve değerli yatırımlarla adından sıkça söz ettiren ünlü prodüktör Polat Yağcı, müzik piyasasına yeni bir performans mekanı kazandırdı. Bursa Görükle’de görkemli bir açılışla müzikseverlerin hizmetine sunulan ‘22.02 Bursa’ ya ilk günden yoğun bir ilgi vardı. 2000 kişinin mekanı tıklım tıklım doldurduğu geccede Mazhar Fuat Özkan, Fuat Güner ve Özkan Uğur’dan oluşan MFÖ grubu, Bursalılara unutulmaz bir konser yaşattı.


Aralarında maNga, Bedük, Seksendört, Volga Tamöz, Metin Arolat, Sami, Tolgahan Sayışman, Selen Soyder, Ekin Türkmen, Hande Soral ve Fatih Erkoç gibi ünlü isimlerin bulunduğu ’22.02 Bursa’ya’ İstanbul’dan da ilgi büyüktü.


İlk günden Bursa’nın en gözde mekanı olmanın sinyallerini veren ve eğlence dünyasına bomba gibi giren ‘22.02 Bursa’ her hafta birbirinden değerli sanatçıları ağırlayacak. Programın 22.00’da başladığı ve eğlencenin 02.00’a kadar devam ettiği ‘22.02 Bursa’ ismiyle de fark yarattı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Restoran , Bursa , Polat Yağcı

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz