Dünyanın en güzel Butik otellerinden biri: Hotel Les Ottomans

“World Boutique Hotel Awards” kapsamında ödüle layık görülen Hotel Les Ottomans, Dünyanın en güzel Butik Otelleri içinde Türkiye’den listeye giren tek otel oldu.

07 Kasım 2014 17:17
Dünyanın en güzel Butik otellerinden biri: Hotel Les Ottomans
Küresel anlamda Dünyada tek olan, Butik Otelleri ödüllendirme sistemi “World Boutique Hotel Awards” 2010 yılından beri en iyileri seçmeye devam ediyor. ‘World Boutique Hotel Awards 2014’ seçkisinde lüks stili, mükemmel hizmet kalitesi ve konuklarına yaşattığı unutulmaz deneyimle öne çıkan Hotel Les Ottomans, bir kez daha dünyanın en seçkin otelleri arasında yerini aldı.

Dünya starlarının ilk tercihi haline gelen Hotel Les Ottomans’ın sahibi Ahu Aysal bu kapsamda alınmış olan ödüllere her zaman layik olmaya çalıştıklarını ,kişiye özel sunulan hizmet anlayışının ve giderek ivme kazanan hizmet kalitesinin Les Ottomans’ı seçmelerindeki en önemli nedenlerin başında geldiğini belirtti. Ödüllerini almak üzere Londra’ya giden Ahu Aysal Kerimoğlu ve Ceyla Aysal Kırklar, 2015’i bu ödülün coşkuyla karşılıyor.

İstanbul’un en görkemli Kıyısında konumlanmış Hotel Les Ottomans, 10 suit odası ve daima sunduğu yenilikleri ile misafirlerini sultanlar gibi ağırlarken konumu gereği istanbul’un tüm güzelliklerini gözler önüne sermekten de geri kalmıyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz