Doğa Balık'da sınırsız hizmet...

İstanbul Boğazı’nın ortasında,denize sıfır konumda yer alan Beylerbeyi Doğa Balık,deniz ürünleri tutkunları için hizmet veriyor.Şahane bir Boğaz manzarasının yası sıra şehrin stresinden kurtulmayı da vadeden mekanın kendisine ait mevcut iskelesine tekne ile yanaşabiliyor ve özel günlerinizde unutulmaz anlara imza atabiliyorsunuz.

25 Şubat 2017 10:18
Doğa Balık'da sınırsız hizmet...
Dört katlı terası ve bahçesi bulunan denize sıfır tarihi Gülsultan Yalısı'nın içerisinde konumlanan Beylerbeyi Doğa Balık, eşsiz lezzetlerinin dışında kendine has sunduğu hizmetlerle de müdavimlerini mest ediyor.


Adeta bir sandalın içinde oturuyormuş hissi veren Doğa Balık Restaurant’ın birinci katında ve boğaza açılan büyük terasında özel gruplara,Gülsultan Yalısı’nın ikinci katında bulunan VIP odalarıyla ve asırlık ağaçlar ile havuzun yer aldığı bahçesinde ise kurumsal davetlere ev sahipliği yapıyor.


Özel günlerinizde de tercih edebileceğiniz Beylerbeyi Doğa Balık'ın tekne servisi sayesinde denizin masmavi sularından konuklarınızı selamlayabilir, yalının iskelesinden içeriye büyüleyici bir giriş yapabilirsiniz...


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: doğa balık , davet , beylerbeyi , tekne , lezzet , hizmet

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz