Do all things with love

Instagram'da eğlenceli yarışmamız devam ediyor! "Do all things with love" mantığıyla yola çıktık... "Herkese aşk başka, herkesin aşka bakışı başka." diye düşündük. 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken, yepyeni bir fotoğraf yarışması başlattık. Kendi "AŞK"ınızı konuşturun, Sevgililer Günü'nde İstanbul'un en romantik mekanlarında, hayatınızın aşkıyla unutulmaz bir gecce geçirme fırsatı yakalayın! İşte detaylar;

17 Ocak 2015 16:10
Do all things with love
Aşk nedir, ne değildir? Neye, kime, nerede, ne zaman hissedilir?

Aşk sadece sevgiliye mi aittir, yoksa aşk hayatın ta kendisi midir?

Aşk; yaşamın her yerindedir, aldığımız her nefeste, attığımız her adımda, dinlediğimiz her şarkıda, tattığımız her lezzette.. Bizim için aşk, yaşamaktır. Var olmaktır!

Do all things with LOVE

"Eğlence benim tek aşkım!"

"Yemeği aşkla pişiririm."

"Gerçek aşkı müzikte buldum."

"Ben her şeye, her şey bana aşık!"

"Her lokmada aşkı hissederim."

diyorsanız, söz sizde..

Sizin için "Aşk"ı tanımlayan bir fotoğraf çekin, Instagram hesabımızı takibe alın(@geccerestoran), #aşklayaşa ve #loveis hashtaglerinizi ekleyin; 14 Şubat Sevgililer Günü'nde İstanbul'un en şık ve romantik restoranlarında, hayatınızın aşkıyla unutulmaz bir gecce geçirme fırsatını yakalayın!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz