Diva, Günay'da hayran bıraktı

Önceki gece BVS Group’a ait Günay Restaurant’ta sahne alan Türk Sanat Müziğinin Divası Bülent Ersoy kendisini izlemeye gelen yüzlerce hayranına unutulmaz bir gecce yaşattı.

11 Mayıs 2015 11:33
Diva, Günay'da hayran bıraktı
Günay Restaurant’ta önce, Gaziantepli ünlü Türk Halk Müziği sanatçısı Hasan Yıldırım sevilen türkülerle seyirciyi coşturdu. Yıldırım, türküleriyle Anadolu’yu adeta adım adım gezdi ve konuklarını da beraberinde götürdü.


MİKROFONSUZ PROGRAM YAPTI!

Günay Restaurant’da ki programı için özel hazırlattığı siyah sahne kıyafeti ile sahneye çıkan Diva, programı süresince bir çok eseri mikrofonsuz seslendirerek konuklardan büyük alkış aldı.

Konukları ile sık sık sohbet eden Ersoy, ‘’ Ben bu gece biraz şımardım galiba.. Çünkü artık sizin gibi insanlar yok! Böyle bir topluluğu bulmuşken sabaha kadar mikrofonsuz okuyacağım şarkılarımı!’’ diyerek programını Türk Sanat Müziğinin seçkin eserleri ile sonlandırdı.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz