Dev kadro Sahne İstanbul Türkbükü'nde

Bodrum'da eğlencenin tek adresi olarak işaret edilen Sahne İstanbul Türkbükü Bayram süresince Türkiye'nin en büyük yıldızlarını ağırlayacak.

23 Haziran 2016 12:14
Dev kadro Sahne İstanbul Türkbükü'nde
Yıldızlar geçidinin yaşanacağı Ramazan Bayramı'nda birbirinden ünlü isimlerin sahne alacağı Sahne İstanbul Türkbükü'nde 5 Temmuz bayramın 1. günü Gülşen, 6 Temmuz bayramın 2. günü Fatih Ürek , 7 Temmuz bayramın 3. günü Demet Akalın sevenleri ile buluşacak.


Ayrıca Serdar Ortaç 8 Temmuz Cuma, Hakan Altun ise 9 Temmuz Cumartesi Sahne İstanbul Türkbükü'nde sahne alacak.


Bayramdan sonrası içinde Sahne İstanbul Türkbükü'nde eğlence hız kesmeden devam ediyor.. Her Cumartesi Demet Akalın'ın muhteşem performansı, her Çarşamba Fatih Ürek'in damaklarda kalacak eğlencesi, her Salı aşk şarkılarının prensi Hakan Altun'un nağmeleri ve her Cuma Serdar Ortaç'ın eğlencesi Sahne İstanbul Türkbükü'nde sizi bekliyor olacak!

Bu yaz Sahne İstanbul Türkbükü ile eğlenceye ve müziğe doyacağız.. Yazın ritmini hissetmek için şimdiden planları yapmanı tavsiye ederiz! Bu yazın vazgeçilmezi Sahne İstanbul Türkbükü olacak..
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz