Dalaman’da Bir Yeryüzü Cenneti

Cemiyet hayatının yakın arkadaş gurubu uzattıkları bayram tatiline Dalaman ‘ın eşsiz termal sularında nokta koydular.

15 Ekim 2014 13:03
Dalaman’da Bir Yeryüzü Cenneti
Yıldırım Mayruk, Naim – Güler Arnas,Arzu – Mehmet Kunt, Neslihan Taki ve Ayşe Azizoğlu Gerda – Ertaş Kasidecioğlu’nun ev sahipliğinde Türkiye’nin debisi en yüksek 28 termal kaynağı olan ThermeMaris Thermal & Spa Resort hotel’de hem dinlendiler hem de çamur ve özel masajı ile ciltlerini yenileyerek bu sağlık dolu 57 mineralli termal suyun keyfini çıkardılar.

Ege ve Akdeniz’in birleştiği Dalaman’da çok özel bir doğal yaşam alanında yer alan Therme Maris Thermal &Spa Hotel, termal suları ve doğal güzellikleri ile sağlık turizminin yeni gözde mekanı olmaya aday.

Tuz Mağarası, şifalı içilebilen suyu ve özel plajı ile tam bir yeryüzü cenneti olan otelde sağlık ve güzellik kaynağı yoğun kükürt ve selenyum dahil 57 değişik mineral içeren termal suların sıcaklığı yaz- kış 27-28 derece. Şifa kaynağı çamuru, sedef rahatsızlığı, sivilce ve egzama gibi cilt hastalıklarının yanı sıra deri iltihabı, romatizma, artrit gibi eklem ve kas ağrılarına da çok iyi geliyor.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz