D Maris Bay Tenis Kortlarında Wimbledon Şampiyonu Goran Ivanisevic’i ağırladı...

“Zamanın Akdeniz Tadı” olarak tanımlanan felsefesiyle anların, mevsimlerin ve çağların akışı arasındaki benzerlikleri kucaklayan, tarih, kültür ve Akdeniz’li yaşam tarzını yansıtan Mytha Hotel Anthology’nin yedi olağanüstü otelinden birisi olan D Maris Bay, efsanevi tenis oyuncusu Goran Ivanišević’i ağırladı. Grand Slam turnuvalarında turu geçen ilk ve tek Türk tenisçi Çağla Büyükaçay ve ünlü top model Tülin Şahin’in Goran Ivanišević ile yaptıkları gösteri maçı renkli görüntülere sahne oldu.

07 Ağustos 2017 10:49
D Maris Bay Tenis Kortlarında  Wimbledon Şampiyonu Goran Ivanisevic’i ağırladı...
Datça Yarımadası’ndaki muhteşem konumuyla dünyanın en sıra dışı otellerinden biri olan ve sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerle misafirlerine unutamayacakları bir tatil vadeden D Maris Bay’da, Wimbledon Şampiyonu Hırvat Tenisçi Goran Ivanišević D-Maris Bay Tenis Okulu’nda özel maçlar yaptı. Ivaniseviç gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında Türk Tenisçi Çağla Büyükakçay ve ünlü top model Tülin Şahin ile tenis tutkunlarının kaçırmak istemeyeceği performanslar sergiledi.
D Maris Bay’ın bünyesinde bulunan ve Goran Ivanišević liderliğindeki tenis okulu yeni bir tenis yaklaşımıyla her yaştan misafire ileri seviyede tenis öğrenme, tekniklerini geliştirme olanağı tanıyor. D Maris Bay Tenis Okulu, birisi toprak zemin olmak üzere üç kortta hizmet ve iki özel tenis hocasıyla ders veriyor. D Maris Bay Tenis Okulu tüm sezon boyunca özel derslerle eğitimlerine devam edecek.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz