Çocuklar Zorlu'da buluşuyor...

Zorlu Alışveriş Merkezi’nin çocuk etkinlik alanında her hafta sonu birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor. Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların kendilerine özgü tasarımlar yapıp yaratıcılıklarının gelişmesini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, “Deniz Yaşamı Atölyesi” ve “Sevimli Kumbara Atölyesi”.

22 Mart 2017 11:06
Çocuklar Zorlu'da buluşuyor...
Zorlu Alışveriş Merkezi’nin minik ziyaretçileri bu hafta sonu deniz canlıları ile tanışacak, tasarruf yapmayı öğrenecekler. 25 Mart Cumartesi günü “Deniz Yaşamı Atölyesi” ile denizin büyülü dünyasına renklerin gizemli dünyası eşlik edecek, çocuklar deniz kabukları ve diğer deniz canlılarını keşfedecekler. 26 Mart Pazar günü ise tasarruf alışkanlığı kazandırmayı hedefleyen “Sevimli Kumbara Atölyesi” ile süslenen kumbaralar, daha sonra para biriktirmeleri için çocuklara hediye edilecek.
Ücretsiz olan çocuk etkinlikleri, 12:00-14:00 saatleri arasında Zorlu Alışveriş Merkezi Metro Katı Çocuk Etkinlik Alanı’nda gerçekleşecek. Her hafta sonu 12:00-18:30 saatleri arasında farklı grupların canlı müzik performansları ile Zorlu Alışveriş Merkezi’nde eğlence devam ediyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: zorlu , çocuk , etkinlik , avm

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz