Cave by Goya bu hafta şehrin ritmini değiştiriyor

Şehrin en özel noktasında, boğazdaki konumuyla ve ayrıcalıklı eğlence anlayışıyla yaza damgasını vuran Cave by Goya, bu hafta Cüneyt Öztürk, Kubilay Aydın, Furkan Kurt B2B ve Dj Yakuza ile şehre yepyeni bir soluk getiriyor!

03 Ağustos 2016 09:13
Cave by Goya bu hafta şehrin ritmini değiştiriyor
Unutulmaz geccelere ve benzersiz eğlencelere ev sahipliği yapan Cave By Goya kabinine bu hafta birbirinden değerli isimler geliyor.

Şehrin eğlence nabzını tutan, misafirlerine unutulmaz saatler sunan Cave By Goya’da bu Perşembe Cüneyt Öztürk, performansıyla hafta arası rutinini bozarak, eğlenceyle nefes almanızı sağlayacak.

Cuma geccesi kabinde yer alacak olan Kubilay Aydın ve Furkan Kurt B2B’nin ritmik müzikleriyle haftayı keyif içinde bitirerek, hafta sonunu enerjik karşılayacaksınız.

Cumartesi geccesi Türkiye’nin en iyi DJ’lerinden Yakuza setin başına geçtiğinde ise Cave By Goya’da günün ilk ışıklarına kadar boğazda olmanın ayrıcalığını hissedeceksiniz. Her tarz müzik dinleyicisini bir arada buluşturarak, performans sergilediği geceler uzun süre hafızalardan silinmeyen Yakuza ile yazın tadını İstanbul’da çıkaracaksınız.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: cave by goya

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz