Candan Erçetin Günay sahnesinde esti!

Eğlence sektöründe Türkiye’nin en önemli markası ve en nezih mekanı Günay Restaurant’ta önceki gecce Candan Erçetin program yaptı. Eğlence ve lezzet sektöründe Türkiye’nin en önemli firması BVS Group’a ait Günay’da, Erçetin’den önce Suat Suna sahne alıp birbirinden güzel aşk şarkıları seslendirdi. Eylül ayında yeni bir albüm çıkartacağını söyleyen Suat Suna “Ben sadece şarkı söylemeye çalışan bir adam oldum.” dedi.

28 Nisan 2014 10:34
Candan Erçetin Günay sahnesinde esti!
Suat Suna’dan sonra Günay’da ‘Romantik Şarkıların Prensesi’ Candan Erçetin sahneye çıktı. Besteci, söz yazarı ve yorumcu kimliğinin yanı sıra Galatasaray Lisesi ve Galatasaray Üniversitesi’nde hocalık da yapan Erçetin, Günay sahnesinde hem 60’lı ve 70’li yıllardan hem de günümüzden sevilen şarkılar seslendirdi.

‘Elbette’, ‘Bahar’, ‘Git’, ‘Unutama Beni’, ‘Onlar Yanlış Biliyor’, ‘Kırık Kalpler Durağı’, ‘Meğer’, ‘Olmaz’, ‘Gamsız Hayat’, ‘Sessiz Gemi’, ‘Tek Başına’, ‘Milyonlarca Kuştuk’ ve diğerlerini peş peşe söyleyen sanatçıya, hayranları hemen hemen tüm şarkılarda eşlik etti.

İSTEĞİNİZ KARŞISINDA BOYNUM KILDAN İNCE!

Program boyunca isteklere de yer veren sanatçı, ikinci bölümde konuklardan hala romantik şarkı istekleri gelince dayanamadı: “Bakıyorum ısrarla dertlenmek istiyorsunuz. Ben hızlanmak, neşeli şarkılara geçmek istiyorum, siz hüzünlenmek arzusundasınız. Madem öyle, sizin isteğiniz karşısında boynum kıldan incedir”

Bir süre daha hüzünlü aşk şarkıları söyleyen ünlü sanatçı “Haydi artık biraz da hareketlenelim” diyerek şöyle devam etti:
“Şimdi biraz da 9/8’lik şarkılardan söyleyelim. Siz hazırsanız biz hazırız.“

Ardından da tüm konuklara sordu:
“Hazır mısınız?”
Bu soru üzerine ön masalarda oturan bir konuğun yüksek sesle şöyle sorduğu duyuldu:
“Çalıştığımız yerlerden soracaksınız değil mi hocam? Çalışmadığımız yerden sorma!”

Bu sözlere diğer konuklarla birlikte kahkahalarla gülen Candan Erçetin, “Çalıştığınız yer hiç merak etmeyin” diye cevap verdi.

Ardından da ‘İnce Giyerim İnce’ ve ‘Bahçelerde Börülce’ isimli sevilen hareketli türküleri peş peşe söyledi.

Önceki gece eğlenmek için BVS Group’a ait Günay’ı tercih eden yaklaşık 500 konuk, Candan Erçetin ile bir kez daha hem romantizmin zirvesine çıktı hem de coşkuyu doyasıya yaşadı.…
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: candan erçetin , günay

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz