BVS Grup'tan kamuoyuna açıklama!

BVS Grup, çatısı altındaki Günay Restaurant adına kendileriyle alakası olmayan ve aynı ismi izinsiz kullanan bir mekan için yasal işlem başlattı.

20 Kasım 2018 13:42
BVS Grup'tan kamuoyuna açıklama!
Eğlence hayatının önde gelen markalarından BVS Grup, çatısı altındaki Günay Restaurant adına kendileriyle alakası olmayan ve aynı ismi izinsiz kullanan bir mekan için yasal işlem başlattı. Ankara'da bir işletmenin Günay ismini kullanmasına ilişkin resmi instagram sayfasından açıklamada bulunan BVS Grup, konuya dair, "Günay Restaurant markasının isim hakkı tamamen BVS Grup'a aittir. Markalarımızın adı kullanılarak açılan bu ve benzeri mekanların bizim çatımızdaki Günay Restaurant'la hiçbir alakası yoktur. Günay marka adını kullanan tüm mekanlar için avukatlarımız tarafından yasal işlemler başlatılmıştır. Bizim adımızı kullanan işletmelere itibar edilmemesini değerli misafirlerimizden rica ederiz. Tüm kamuoyuna önemli duyurulur" dedi.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: BVS Group , Günay Restaurant

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz