Bülent Cankurt yazdı...

Gecce Yayın Gurubu tarafından hazırlanan ve Kenan Erçetingöz, Güngör Uras, Güneri Civaoğlu, Ertuğrul Özkök, Fatih Altaylı, Ahmet Örs, Ali Esad Göksel, Sermet Severöz, Hasan Sabuncu, Mike Norman, Arda Türkmen, Dilara Koçak, Olcayto Ahmet Tuğsuz gibi Türkiye’nin en iyi gurmelerinin seçimlerinden oluşan Best Restaurant Summer – 2015'in yankıları sürüyor. Bugün de Sabah Gazetesi Günaydın yazarı Bülent Cankurt dergimizi köşesine taşımış.

17 Haziran 2015 11:51
Bülent Cankurt yazdı...
İşte "Tatile gurme rehberinizle çıkın" diyen Bülent Cankurt'un yazısı:


Gecce Yayın Grubu, yıllardır büyük bir açığı giderip yeme-içme ve eğlence üzerine her sezon çok detaylı bir rehber yayınlıyor. Yaz sezonunun rehberi, 'Best Restaurant Summer-2015' de piyasaya çıktı. Ünlü isimlerden oluşan gurme grubunun hazırladığı rehberde; İstanbul'un en popüler mekanları, Bodrum ve Çeşme'nin en yeni gözdeleri, İzmir, Antalya, Alanya, Kemer, Side, Marmaris, Kaş ve Kıbrıs'ın en lezzetli ve en eğlenceli adresleri yer alıyor. Bence tatile çıkmadan önce mutlaka bir 'Best Restaurant Summer' alın.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz