Bu yaz çok daha iyi hissedeceksiniz!

Sanda Spa’nın “Yaza Hazırlanın” kürü ile 3 haftada değişimi yaşayacaksınız

29 Mart 2016 16:53
Bu yaz çok daha iyi hissedeceksiniz!
Yaza yenilenmiş bir bedenle girmenin formülünü Sanda Spa buldu. Sanda Spa’nın 3 hafta süren “Yaza Hazırlanın” kürü sıcak yaz günleri yaklaşırken özel ve etkili bakımlarla kendini şımartmak isteyenler için ideal… Misafirlerinin kendilerini daha da iyi hissetmesi için çalışan Sanda Spa’nın bu kürüyle yaza taptaze bir başlangıç yapacaksınız. Bu deneyimi yaşamak için acele edin!

Sanda Spa, yaza yenilenmiş ve tazelenmiş olarak girmek isteyenler için özel bir bakım kürü sunuyor. 3 hafta süren “Yaza Hazırlanın” kürü, içerdiği 7 masaj ve 3 bakımla yaza yenilenmiş bir beden ve pırıl pırıl bir ciltle girmenizi sağlıyor. Selülitleriniz azalmasına, ödem atmanıza ve cildinizi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olacak bu bakım kürüyle bu yaz kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.

Sanda Spa “Yaza Hazırlanın” programının ilk haftası Body Coffee Pure Bliss Experience bakımıyla başlıyor. Vücudunuzu ve cildinizi bu küre hazırlamak için uygulanan Body Coffee Pure Bliss Experience, kahve özleri içeren etkili özel bir karışımla cildin ölü hücrelerden arınmasına yardımcı oluyor. Böylece cildin nefes alması, toksinlerin ve vücutta biriken ödemin hızlıca atılması sağlanıyor. Aynı hafta içinde masaj periyodu da başlıyor. Bitki ve çiçek özlerinin karışımından oluşan yağlarla yapılan Special For Her masajı, haftanın üçüncü ve beşinci günü uygulanıyor. Bu masaj kasların rahatlamasına ve ödemi atmaya yardımcı oluyor.

Üç gün aranın ardından başlayan ikinci hafta bakımlarında ise ilk gün Elemis Aroma Spa Ocean Wrap uygulanıyor. Ardıç, limon esans yağlarının ve deniz yosununun etkisiyle toksin atmaya yardımcı olan Elemis Aroma Spa Ocean Wrap bakımı, selülitle ortaya çıkan portakal kabuğu görüntüsünün azalmasına ve hatta düzelmesine destek oluyor. Elemis Aroma Spa Ocean Wrap, yoğun detoks etkisi sağladığı için bakımın ardından bol su içilmesi öneriliyor. Haftanın üçüncü ve beşinci günü ise yine, bacak bölgelerine uygulanan ve ödem atmaya yardımcı olan Special For Her masajı var.

Yine verilen üç gün ara sonrasında Elemis Exotic Lime and Ginger Salt Glow ile üçüncü haftanın bakımları başlıyor. Hafif bir fırçalamayla başlayan bakımda kullanılan anti-aging özelliği bulunan jojoba yağı cildin toparlanmasına destek olurken; zencefil taneleri ise vücudu ölü hücrelerden arındırmaya ve kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı oluyor. Bakım kürü, haftanın üçüncü ve beşinci günü yapılan Special For Her masajı ile sonlanıyor.

Sanda Spa’nın 3 hafta süren “Yaza Hazırlanın” bakım paketi, 31 Mayıs’a kadar yüzde 20 indirim avantajıyla 1490 TL olarak fiyatlandırılıyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Sanda Spa

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz