Bodrum’un en yenisi Bitez Balıkçısı açıldı!

Havaların güzelleşmeye başladığı bugünlerde, gözler yazlık bölgelere çevrildi. Türkiye’nin en popüler tatil destinasyonlarından biri olan Bodrum ise sezona hızlı bir giriş yaptı bile! Bodrum’un en yenisi Bitez Balıkçısı’da kapılarını muhteşem bir açılış eşliğinde açtı. İşte bu yaz itibariyle Bodrum’da lezzet fırtınası estirmeye hazırlanan Bitez Balıkçısı…

02 Mayıs 2019 09:56
Bodrum’un en yenisi Bitez Balıkçısı açıldı!
27 Nisan Cumartesi geccesi kapılarını lezzet tutkunlarına açan Bitez Balıkçısı, akıllardan ve damaklardan silinmeyecek bir açılışa imza attı. Bodrum’un Bitez koyunda kapılarını açan mekan, bu yaza hızlı ve lezzetli bir giriş yaptı. Açılışta sahneye çıkan Neco, konuklara unutulmaz anlar yaşattı. Muhteşem bir kalabalık eşliğinde gerçekleşen açılış boyunca misafirler Bitez Balıkçısı’nın birbirinden lezzetli mezelerini, ara sıcaklarını ve balıklarını da tatma imkanı yakaladı. Bitez Balıkçısı; hem lezzetleriyle hem ambiyansıyla hem de servis kalitesiyle konuklardan tam not almayı başardı.


Bitez’e yepyeni bir soluk!


Bodrum’un cazibeli koyu Bitez’de kapılarını açan Bitez Balıkçısı masmavi denizi ayaklarınızın altına seren denize sıfır konumuyla huzuru ayaklarınızın altına seriyor. Bodrum’un renklerinden esinlenerek hayat bulan mekan, menüsüyle klasik balık restoranı çizgisini aşmaya kararlı! Deniz ürünlerinin neredeyse her çeşidiyle menüsünü zenginleştiren mekanın mutfağı, ülke çapında ünlü şef Ramazan Ceylan’a emanet. Mevsimin en taze ürünlerinin özenle seçilip emekle pişirildiği mekanda mezeler her daim taptaze. En lezzetli balıkların özenle hazırlandığı ve harika sunumlar eşliğinde masaya getirildiği Bitez Balıkçısı, lezzet sınırlarınızı zorluyor. Farklı çizgisi ile dikkat çeken mekanın sahibi Mustafa Akkoyun ise uzun yıllardır sektörde olan ve hala devam eden farklı mekanların da altına imzasını atmış bir isim.


12 yaşından beri Yeme-İçme sektörünün bir parçası olan Akkoyun, ilkokuldan mezun olur olmaz bulaşıkçı olarak çalışmaya başlamış. Üniversiteden mezun oluşunun ardından 2008 yılında ilk işletmesi olan Lemon Tree’nin kapılarını açmış. 11 yıldır hizmet vermeye devam eden Lemon Tree ise Akdeniz Mutfağı’ndan çok özel lezzetler sunuyor. Bodrum’un genç işletmecilerinden biri olmasına rağmen yaptığı işlerle büyük tecrübeler kazanan Akkoyun, Bitez bölgesinde eksikliğini fark ettiği deniz ürünleri restoranını Bitez Balıkçısı ile kapatmaya karar verdikten sonra detaylı bir araştırmaya koyulmuş. Uzun bir çalışma döneminden sonra, sektörde edindiği tecrübe ve deneyimleri de ortaya koyarak Bitez Balıkçısı’nı açmış.


Akkoyun açılış sonrası duygularını ise şu cümleler ile ifade etti: “Resmi açılışımızı 27 Nisan geccesi yaptık ama açılıştan önce de hizmet vermeye başlamıştık. Kısa zamanda da olsa çok iyi geri dönüşler alıyoruz. Bodrum’da ismi sıkça anılacak bir mekan yarattık. Herkesin misafirlerini en iyi şekilde ağırlayabileceği bir mekan hayal ettik. Mekanımız yaz - kış açık olacak. Bitez Balıkçısı olarak, Türkiye’nin değerli markalarından biri olmayı hedefliyoruz. Açılışımız daha başlangıç, çok daha büyük kitlelere ulaşmak en büyük temennim.”
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: bitez , bodrum , balıkçı

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz