Bodrum'a dair her şey Best Restaurant Summer'da!

Gecce Yayın Gurubu tarafından hazırlanan ve Kenan Erçetingöz, Güngör Uras, Güneri Civaoğlu, Ertuğrul Özkök, Fatih Altaylı, Ahmet Örs, Ali Esad Göksel, Sermet Severöz, Hasan Sabuncu, Mike Norman, Arda Türkmen, Dilara Koçak, Olcayto Ahmet Tuğsuz gibi Türkiye’nin en iyi gurmelerinin seçimlerinden oluşan Best Restaurant Summer – 2015 çıktı!

25 Haziran 2015 11:56
Bodrum'a dair her şey Best Restaurant Summer'da!
Sadece Bodrum mu?

İstanbul’un en popüler mekanları, Çeşme’nin en yeni gözdeleri, İzmir’in, Antalya’nın, Alanya’nın, Kemer’in, Side’nin, Marmaris’in, Kaş’ın ve Kıbrıs’ın en lezzetli ve en eğlenceli adresleri keşfetmeniz için sizi bekliyor.

Hangi mekanda tekne servisi var, hangi mekan çok pahalı, hangisi daha ucuz, canlı müzik olan mekan hangisi, kimler sabaha kadar açık, hangi mekana giderken rezervasyon yaptırmalısınız, hangisinde diyet menü bulabilirsiniz? Her sorunun cevabı bu dergide!

Bakmadan kesinlikle yaz programı yapmayın!


300 sayfa, pırıl pırıl kuşe kağıtlı, mutfaklara ve bölgelere ayrılmış mekanların görselli, sembollü, Türkçe ve İngilizce anlatımlı halinden oluşan Best Restaurant Summer Dergisi’yle şahane bir yaz geçirebilirsiniz.

Kapak stylingini Ertuğrul Özkök’ün yaptığı Best Restaurant Summer – 2015 çıktı; tüm seçkin kitap evlerinde satışta. Ayrıca beş yıldızlı otellerde ve büyükelçiliklerde. Türk Hava Yolları’yla yapacağınız yurt dışı seyahatlerde hostesinizden Best Restaurant Summer dergisini istemeyi de unutmayın!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz