Bodrum Pier'den eğlence dolu "Yaza Merhaba Partisi"

Milta Marina içerisinde yer alan, Bodrum’un en güzel manzarasına sahip Bodrum Pier Restaurant’ın Yaza Merhaba Partisi 27 Mayıs 2016 cuma günü eşi görülmemiş bir gösteri ile kutlanıyor. Bünyesindeki Bodrum’un en büyük canlı müzik organizasyon şirketi Son Production’ın 15. yılının da kutlanacağı partide sürpriz şovlarla gövde gösterisi yapılacak.

19 Mayıs 2016 13:26
Bodrum Pier'den eğlence dolu "Yaza Merhaba Partisi"
Kendine özgü sunumu ve özel lezzetler ile yaratılan Çilingir Sofrası, 200 kişilik kuver kapasitesi, sahip olduğu şov, animasyon ve müzik grupları sayesinde Bodrum’da sınırsız organizasyona imza atan ender mekanlardan biri olan Pier’de misafirlerin hem ruhuna hem de damağına hitap ediliyor.

Canlı müzik grupları, sanatçılar, DJ'ler, şovlar ve animasyon gösterileri, menajerlik hizmetleri, parti organizasyonları ile Türkiye’nin her yerinde hizmet veren event organizasyon şirketi Son Production, Türkiye’den ve dünyanın değişik ülkelerinden gelen sanatçılarla genişlettiği portföyü ile 15 yıldır kaliteli hizmet anlayışından vazgeçmiyor.

Tel: 0252.313.22.50
Facebook: www.facebook.com/bodrum.pier/
Instagram: www.instagram.com/bodrum.pier/
Adres: Milta Marina İçi No;5 Bodrum Marina

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz