Bleu Lounge & Grill

Eylül ayının keyfini Bleu Lounge & Grill’de çıkarın!

07 Ağustos 2013 11:06
Bleu Lounge & Grill
The Ritz-Carlton, İstanbul’un Boğaz manzaralı Teras Barı Bleu Lounge & Grill, Temmuz ayından beri Elektronik Müziğin başarılı bayan DJ’lerinden Elize Öncel’ın müzik performanlarına ev sahipliği yapıyor. Eylül ayı boyunca da Bleu Lounge & Grill’de akşamları performans sergilemeye devam edecek olan DJ Elize, yorumlarına günümüzün popüler parçalarını da ekleyerek Istanbullulara eğlenceli bir müzik dinleme fırsatı verecek.


DJ Elize Öncel profesyonel müzik kariyerine 2004-2005 yılları arasında başladı. 2004 yılından bu yana birçok şehirde canlı performanslar göstererek, özellikle kız kardeşi Sezen Öncel ile kurduğu DJ ve Vokalden oluşan Pearls Effect projesi ile başarıya ulaşıp, DJ olgusuna farklı bir bakış getirdi.

DJ Elize, üniversite festivalleri ve bahar şenlikleri gibi bir çok organizasyonlarda performans sergilemiştir. Gökçe, Pinhani, Gripin, Model gibi kendi alanında başarılı isimlerin yanı sıra ve aynı zamanda 2009 Eurovision birincisi Alexander Rybak ile aynı sahneyi paylaşmıştır.

Elize, 2008 yılında ünlü besteci ve aranjör Bayülken ile çalışmaya başlayıp Love N Joy adlı grup kurmuş, ünlü sanatçılara remixler ve albüm çalışmaları yapıp aynı zamanda 2010-2012 yılları arasında Number1 FM’de her Cuma Dance Music programını hazırlayıp sunmuşlardır.

Günün 24 saat’i açık Bleu Lounge’da Eğlencenin Hızı Kesilmiyor!

Pazar ve Pazartesi günleri hariç haftanın 5 günü saat 21:30 -24.00 arası Bleu’de DJ Elize ile eğlence devam ederken, gecce boyunca da açık olacak mekanda, sunumlarıyla ezber bozan gourmet yemeklerin keyfini çıkarabileceksiniz.


Menüden Karides Burger ve Külahda somon ve tuna tartar favoriler arasında…

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Bleu Lounge & Grill , DJ Elize

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz