Bir İstanbul klasiği...

Bebek Koru Kahvesi nezih ortamı ve kendinizi evinizde hissedebileceğiniz samimiyeti ile harika vakit geçirebileceğiniz bir yer...

25 Haziran 2013 09:44
Bir İstanbul klasiği...
Bir Bebek klasiği; Bebek Koru Kahvesi, içeri girdiğiniz andan itibaren bu klasik güzelliğin tüm detaylarını hissediyorsunuz. Zarif ve zevkli dekorasyonu, mis gibi gelen kahve kokuları, boğazın esintisi ve mavinin huzuru...


İşte tüm bunların birleştiği bir mekan Bebek Koru Kahvesi; kendinizi evinizde hissetmeniz için tüm doğa da iş birliği yaparmış gibi huzuru almış getirmiş Bebek Koru Kahvesine. Tabi mekanın sağladığı bu huzur, bu güven duygusu sadece doğanın işi değil, bu başarının asıl sahibi Bebek Koru Kahvesi'nin sahipleri Macit Eflatun ve eşi Oya Eflatun.

Bebek Koru Kahvesi'nin misafirlerine sunduğu keyifli ortam aslında Oya Hanım'ın her bir detayla, en ufak ayrıntıyla kendisinin ilgileniyor olmasından kaynaklanıyor. Macit Bey ve Oya Hanım'ın Bebek Koru Kahvesi'ni sevgiyle ve özenle oluşturduğu o kadar belli ki bu hava mekanın her bir yerine yansıyor ve ortaya mükemmel bir aura çıkmasına neden oluyor. Güler yüzle sunulan birbirinden lezzetli yemekler ve keyifli ortam, mekanın her yerinde hissedilen titizlik, güzel servis ve muhteşem sunum ile sıcak karşılanma, mekanın bir `klasik` olmasındaki en büyük etkenlerden.


Bebek Koru Kahve'sinin 'bir klasiğe' dönüşmesinde müşterilerinin de payı büyük tabi ki; çünkü Bebek Koru Kahvesi'nin artık kemikleşmiş bir müşteri portföyü var;ünlülerin de oldukça rağbet gösterdiği Bebek Koru Kahvesi`nin müşterilerinin neredeyse tamamına yakını eski müdavimlerinden oluşuyor.

Sanırım Bebek Koru Kahvesi'nin misafirlerini içine alan bir enerjisi var bunu enerjiyi aldığınız an alışkanlık yapabiliyor! Pazar günleri ise Bebek Koru Kahvesi'nin en popüler günü; bir çok müdavim sözleşmişcesine pazar günleri soluğu Bebek Koru Kahvesi'nde alıyor. Mekanın sıcaklığı, Macit Bey'in samimiyeti ve ekibinin hassasiyeti, titizliği birleşince Bebek Koru Kahvesi'nde nezih bir ortam oluşuyor, sanki herkes Macit Bey'in ve Oya Hanım'ın evine misafirliğe gelmiş.


Yemeklere ve servise gelirsek, onlarda bir harika zaten! Kalite ve keyife dair olan her şeyi burada bulmak mümkün. Menüde ki her bir detay incelikle düşünülmüş ve oraya koymuş. Yine burada da Macit Bey'in hassasiyeti ortaya çıkıyor. Mutfakta Macit Bey'in her bir detayıyla ilgilendiği bir alan hatta bazı zamanlar kendisinin bile mutfağa girip yemek yaptığını söylüyor. İşte bu noktada anlıyorsunuz ki Bebek Koru Kahvesi'nin samimiyeti, sıcaklığı ve nezihliği buradan geliyor. Macit Bey gelenleri müşterisi olarak değil misafirleri olarak görüyor ve bu güzel enerji direk mekana yansıyor.

Bebek Koru Kahvesi, açıktığınızda, kahve molası vermek istediğinizde ya da tatlı bir huzur almaya gittiğinizde...Hepsi için kapıları sonuna kadar açık; bu İstanbul klasiğine henüz uğramadıysanız çok şey kaçırıyorsunuz bizden söylemesi!


İrem Altınalev

[email protected]
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Bebek Koru Kahvesi , Bebek

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz