Billionaire Club Bodrum eğlencenin nabzını tutmaya devam ediyor..

Mert Vidinli ve Cihan Şensözlü ile “Life is a Party” Konseptli Parti Serisi Billionaire Club Bodrum’da Hız Kesmeden Devam Ediyor!

26 Temmuz 2013 10:29
Billionaire Club Bodrum eğlencenin nabzını tutmaya devam ediyor..
Eğlence sektörünün parti guruları Mert Vidinli ve Cihan Şensözlü her Perşembe Billionaire Club Bodrum’da “Life is a Party” temalı partileri ile cemiyet hayatının ünlü isimlerini bir araya getiriyor

Palmali Grup Eğlence Müdürü Önder Bekensir yönetiminde bu yaz pek çok özel partiye imza atacak olan Billionaire Club Bodrum, eğlence sektörünün parti guruları Mert Vidinli ve Cihan Şensözlü ev sahipliğinde gecce hayatını renklendirmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz yaz yoğun ilgi gören Billionaire Partileri ardından bu yaz da Bodrum’da dansın, müziğin ve eğlencenin nabzını tutacak olan Mert Vidinli ve Cihan Şensözlü, bütün yaz boyunca devam edecek olan “Life is a Party” konseptli parti serisi ile yaz geccelerine renk katıyor.

Türkiye’nin ilk ve tek mega/giga yat kapasiteli marinası olan Palmarina Bodrum içerisinde yer alan, dünyaca ünlü starları ağırlayan ve Bodrum gecce hayatına farklı bir boyut getiren Billionaire Club Bodrum yurtdışından getirdiği dans performansları, özgün sunumları ve dekorasyonu ile eğlencenin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz