Billionaire Bodrum yaz sezonunu açtı...

Türkiye’de kendine özgü eğlence tarzı ile İstanbul ve Bodrum gecce hayatının nabzını elinde tutan, ünlü İtalyan iş adamı Flavio Briatore’nin sahip olduğu, eğlencenin vazgeçilmez adresi Billionaire Club Bodrum'da yaz sezonu coşkuyla başladı.

11 Nisan 2015 12:21
Billionaire Bodrum yaz sezonunu açtı...
Bodrum Yalıkavak mevkiinde Palmarina Bodrum’un burun kısmında eğlence adası olarak da bilinen ‘Old City’de engin bir deniz manzarasına da sahip olan Billionaire Club Bodrum; dünyaca ünlü müdavimleri, düzenlediği partiler, ev sahipliğini yaptığı seçkin davetler , sıra dışı sürpriz şovları, heyecan verici, dinamik atmosferiyle bu sezon da Bodrum gecce hayatının merkez üssü olarak yaza damgasını vuracak.Yerli ve yabancı Bodrum müdavimlerinin vazgeçilmez eğlence adresi Billionaire Club Bodrum; dünyaca ünlü DJ’leriyle kaliteli müzik performansları, görkemli dans pisti, enerji dolu atmosferi, çarpıcı dans performansları, özgün şampanya sunumları ile benzersiz bir ortam sunuyor. İtalya’da özel olarak tasarlanan ilgi çekici şık & lüks dekoru, gün batımına karşı benzersiz konumu, sürpriz konuk sanatçıları, yerli yabancı iş, sanat ve cemiyet hayatından dünyaca ünlü konuklarının oluşturduğu seçkin ortamı, kendine özgü eğlence anlayışı ve itinalı servisi ile fark yaratıyor.


Rezervasyon için; 0 252 385 43 56, 0 252 385 43 65, [email protected]
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz