Big Chefs, Sabiha Gökçen Dış Hatlar Teminali’nde açıldı!

Türkiye’nin bir numaralı restoran zinciri markası BigChefs, hızla büyümeye devam ediyor. Enfes lezzetleri ve eşsiz sunumları ile artık Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde yerini alıyor.BigChefs, sıcak atmosferi, güler yüzlü ekibi ve ayrıcalıklı sunumları ile yolculuklarınızda lezzetli başlangıçlar yapmak için misafirlerine kapılarını açtı.

26 Temmuz 2017 12:23
Big Chefs, Sabiha Gökçen Dış Hatlar Teminali’nde açıldı!
Bulunduğu tüm lokasyonlarda damakta iz bırakan lezzetleri ile vazgeçilmez buluşma noktası olan Big Chefs Sabiha Gökçen Havalimanı şubesi, dünyanın farklı yerlerinde de eşsizliğini sürdüreceğine dair yeşil ışık yakıyor. Geleneksel tatların modern sunumu ile birleştiği mevsimine uygun eşsiz lezzetleri 7’den 70’e herkesin damak zevkine uyum sağlıyor.
Yurt dışı şubelerine ilk olarak Orta Doğu’da körfez ülkeleriyle başlangıç yapan Big Chefs, Suudi Arabistan ve son olarak Kuveyt’i de şubeleri arasına kattı. Big Chefs, Türkiye ile Dünya ülkelerinin geçiş noktası olan Sabiha Gökçen Havalimanın’da 43. Şubesi olarak yer almaktan gurur duyuyor.
2017 yılı ile 10. yılını kutlayan Big Chefs, yenilenen yüzü ile Sabiha Gökçen Dış Hatlar şubesi içerisinde Big Market’i açarak bir ilki daha gerçekleştiriyor ve artık evlerinizde yer almaya hazırlanıyor. Yolculuklarınızın başlangıcında Big Chefs ekibi tarafından özel olarak reçetelendirilen eşsiz lezzetlerinin tadını çıkartırken, Big Market’ta yer alan Big Chefs etiketli ürünleri keşfetmeye doyamayacaksınız.
Evinizde rahatça kullanabileceğiniz, sevdiklerinize hediye edebileceğiniz,kullanışlı olduğu kadar bir o kadar şık, Big Chefs etiketli ürünlerine Sabiha Gökçen Dış Hatlar Big Chefs’ten kolayca sahip olabilirsiniz. Yepyeni lokasyonunda, eşsiz lezzetleri ve birbirinden renkli ürünleri ile Big Chefs tüm yolcularına lezzetli yolculuklar diliyor!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Big Chefs , Sabiha Gökçen ,

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz