Big Chefs’te dilenen yeni yıl dilekleri,Lam Tsuen dilek ağacına gidiyor!

Big Chefs, tüm misafirlerinin yeni yıl dileklerini Hong Kong’daki dünyanın en meşhur dilek ağacı olan Lam Tsuen’e götürerek gerçekleşmesi için ilk adımı atıyor. Dileklerin gerçek olduğu Big Chefs, şubelerinde sunduğu farklı eğlence anlayışıyla Tarabya şubesinde ise yeni yılı misafirleriyle birlikte ‘Bitter’ grubunun eğlenceli müzikleri eşliğinde karşılıyor.

23 Aralık 2013 10:44
Big Chefs’te dilenen yeni yıl dilekleri,Lam Tsuen dilek ağacına gidiyor!
Geleneksel mutfağa getirdiği farklı dokunuşlarla, yıllardır lezzet ve kaliteden ödün vermeyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan Big Chefs, yeni yılda tüm misafirlerinin hayallerini gerçekleştiriyor. Etiler Big Chefs Studio, Tarabya ve Nişantaşı City’s şubelerinde bulunan dilek ağaçları, yeni yıl ruhunu yansıtıyor.
Yeni yıl ağacının altındaki dilekler, Lam Tsuen’de gerçek oluyor!
Aralık ayı boyunca tüm şubelerde dağıtılan dilek kartlarına 2014 yılından beklentilerini yazan konuklara Big Chefsyeni yıl sürprizi yapıyor. Şubelerde bulunan yılbaşı ağaçlarının altındaki kutulara bırakılan tüm dilekler, Big Chefs ekibi tarafından Hong Kong’ daki dünyanın en bilinen dilek ağacı Lam Tsuen’e asılıyor.
Uzun yıllardan bu yana gelen inanışa göre, kağıda yazılan dilekler sert bir cisme bağlanarak Tai Po bölgesinde yer alan Lam Tsuen dilek ağacına fırlatılıyor. Ağacın en yüksek dallarına takılı kalan dileklerin ise en kısa sürede gerçekleştiğine inanılıyor. Bu inanışa göre, ‘Büyük Şefler’ de yeni yılın en içten dileklerini ve hayallerini Lam Tsuen’degerçekleştiriyor!

Big Chefs Tarabya’ya özel yeni yıl eğlencesi


Boğazın kenarında dört mevsim eşsiz bir manzara seyrederek günün her saati keyifli vakit geçirme imkanı sunan Big Chefs Tarabya,2013’ü 2014’e bağlayan son saatleri konukları için unutulmaz kılıyor.Sadece Tarabya şubesine özel olarak hazırlanan yılbaşı programı ile konuklar, hem birbirinden özel lezzetler hem de ‘Bitter’ grubunun eğlenceli müzikleri ve DJ performansı ile yeni yıla eğlence dolu bir başlangıç yapacak. Eylül Duru’nun solistliğini yaptığı ‘Bitter’ grubunun yerli ve yabancı pop şarkılardan oluşan eğlenceli müzikleri yemek esnasında konuklara eşlik ederken, geccenin ilerleyen saatlerinde DJ performansları eğlenceyi doruklara taşıyacak.

Yılbaşı rezervasyonları için:www.bigchefs.com.tr


Ayrıntılı bilgi için tıklayınız..
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Big Chefs , Tarabya

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz