Big Chef's in Studio sürprizi!

Nispetiye Caddesinin ilk açılan mekanlarından biri olan Big Chef’s in yenilenen ‘Studio’ konseptini bir de biz görelim dedik ve sizler için gittik.

06 Mart 2013 15:08
Big Chef's in Studio sürprizi!
Big Chef’s Studio’nun İşletme Müdürü Gül Etker Nispetiye Caddesi’nde rekabetin çok olduğunu dolayısıyla buradaki Big Chef’s te zincir mantığını yıkarak böyle bir değişikliğe gittiklerini söyledi.

Big Chef’s Studio’ da neler mi oluyor? Öncelikle bu mekanda her hafta yemek deneniyor biraz araştırma, geliştirme mutfağı da diyebiliriz. Burada en çok tutan yemekler diğer Big Chef’s lere de gidecek.


Aynı zamanda sıcacık bakery ürünleri ile eşsiz bir kahvaltı sunan Big Chef’s Studio’da, bu ürünleri akşam 17:00 a kadar mekanın tam ortasında cicili bicili peçetelere sarılmış, süslenmiş bir şekilde bulmanız mümkün! Ayrıca yemeklerde kullanılan birçok ürün de satışa sunuluyor.


Big Chef’s Studio lüks bir restoran ama gerek dekorasyonu gerek personeli ya da eşsiz lezzetleriyle misafirlerine ev sıcaklığını hissettirebilecek, arkadaşlarınızla, ailenizle, sevgilinizle çok keyifli vakit geçirebileceğiniz sımcıcak bir mekan…

Gamze Aksu
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Big Chef's Studio

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz