Big Chefs ile 23 Nisan'da sürprizli tabaklar

Lezzet yolcuğuna özgünlüğü ve keyifli sunumları ile tat katan Big Chefs,her sene olduğu gibi bu yıl da 23 Nisan’ı oldukça keyifli, renkli, tam bir bayram havasında neşeyle karşılıyor.

20 Nisan 2015 16:46
Big Chefs ile 23 Nisan'da sürprizli tabaklar
Samimi atmosferi, güler yüzlü ekibi ve ayrıcalıklı sunumları ile lezzet dünyasının fark yaratan adresiBig Chefs, özenle hazırladığı sürprizleri ve birbirinden keyifli, neşeli lezzetleri ile 23 Nisan Çocuk Bayramı’na hazır! Çocukların neşeyle kutladıkları 23 Nisan için Big Chefs“Yemeğini bitirdin, bir ödülü hak ettin” diyerek hem minikleri sağlıkla yemeklerini yemeleri için yönlendiriyor, hem de yemeğini tabağında bırakmadan bitiren çocuklara birbirinden renkli ve ilgi çekici hediyeler veriyor.

6 ilde, 24 şubesiyle lezzet yolcuğunda unutulmaz izler bırakan Big Chefs,sürprizli tabakları, keyifli tatları, güne özel etkinlikleri ve eğlenceli sunumları ile bu sene 23 Nisan’ın en keyifli adreslerinden biri olarak öne çıkıyor.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: big chefs , 23 nisan

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz