Best Restaurant Winter 2013 çıktı..

Kış rotanızı çizdik.. Bu kış yine çok sıcak geçecek..

19 Kasım 2012 08:27
Best Restaurant Winter 2013 çıktı..
Bu kışın en güzel zamanlarını nerede geçireceksiniz; hangi restoran, cafe club?

İstanbul’dan Ankara’ya, İzmir’den Kıbrıs’a ve Kapadokya’ya kadar tüm kış bölgelerinin en gözde restoran, gecce kulübü, plaj ve otelleri bu rehberde!

Bölge bölge mekanların detaylı anlatımı,eksileri, artıları, kritikleri..

Gecce yayın grubu tarafından hazırlanan ‘Best Restaurants Winter 2013’ çıktı..

Kış geldi! Bu kışı nerede geçireceksiniz? Nereye gideceksiniz, nerede kalacaksınız, hangi mekanlarda eğleneceksiniz? Her şeyi netleştirdiniz mi?

Peki hangi mekan açıldı, hangilerine mutlaka gitmelisiniz, gittiğinizde ne yemelisiniz, kaç para vereceksiniz, bu kış sizi bekleyen sürprizler neler, yurtdışında mı kayacaksınız, yurtiçinde mi, Ankara’da, İzmir’de, Kıbrıs’ta neler olacak bu kış, Kapadokya’nın en romantik otellerinde kaçamak yapmak ister misiniz?

İşte tüm bu detayları biz, sizin için araştırdık..Tek yapmanız gereken ‘Best Restaurants Winter 2013’ almak ve kendinizi ona teslim etmek.. İddia ediyoruz, kılavuzu Best Restaurants Winter 2013 olanın hayatı bu kış çok sıcak geçecek.

Best Restaurants Winter 2013’te neler var?

Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı kış rehberi Gecce Winter Guide’da İstanbul, Ankara, İzmir ve Kıbrıs’ı içeren binin üzerinde restoran, gecce kulübü, bar, cafe, beach ve otellerin bilgileri, telefon numaraları, yıldızları, yorumları mevcut..

Kenan Erçetingöz’ün başkanlığını yaptığı ve Ali Esad Göksel, Levent Vezircioğlu, Ahmet Örs, Ali Sirmen, Vedat Başaran, Teoman Hünal, Olcayto Ahmet Tuğsuz, Hasan Sabuncu, Dilara Koçak, Mehmet Yaşin, Ali Rıza Kardüz ve Gülsün Sami’den oluşan hepsi kendi dalında uzman seçkin Gurme Kurulu’nun değerlendirmelerinin de yer aldığı ‘Best Restaurants Winter 2013’ tam 320 sayfa..

Eğer huzurlu ve bilinçli bir kış geçirmek istiyorsanız Best Restaurants Winter 2013 Dergisi’ni yanınızdan ayırmayın.. Unutmayın; Best Restaurants Winter 2013 çıktı, sakın kaçırmayın..
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz